Komu zavolat, na koho a kam se obrátit

Zavoláte-li do Radia Proglas na číslo 543 217 241 (pevná linka) nebo 603 170 692 (GSM brána), ozvou se vám naše sekretářky. Ty vás samozřejmě rády přepojí, ovšem uvítají, když jim pomůžete rozhodnout, kdo bude nejvhodnějším adresátem vašeho dotazu. Pokud máte cokoli, nad čím je třeba rozvažovat nebo něco dohledávat, užijte raději e-mail. Prosím nepište nám na messenger, nepovažujeme jej za standardní komunikační kanál.

0. Závažnější info ke sdělení ve vysílání (a/nebo FB, Web) na korona@proglas.cz

 1. Dotazy stran vysílání a skladby pořadů vám zodpoví šéfredaktor Pavel Mikšů (%.sBV25cahEjGKfj-%yk9W7r).
 2. S podněty k jednotlivým pořadům se obracejte na konkrétní zodpovědné redaktory.
 3. Případnou spolupráci, mediální partnerství apod. s vámi dojedná manažer Proglasu Jan Janoška (manazer@proglas.cz).
 4. S otázkami ohledně přenosů bohoslužeb, modliteb a náboženského vysílání se s důvěrou obracejte na Pavel Mikšů (%.sBV25cahEjGKfj-%yk9W7r).
  Vyjádření k obsahu vysílání posílejte na ~.qk1196LTCB55b7%5pJ.
 5. Chcete-li svým blízkým nechat zahrát a popřát k výročím, přečtete si, jak na to
 6. Pokud nám chcete sdělit vaše prosby do modlitby růžence nebo nahlásit jména  v předchozím měsíci zemřelých posluchačů (ta uslyšíte při vysílání) či vašich nemocných do mše svaté, můžete tak učinit i telefonicky na tel. 543 217 241 nebo e-mailem na %.xBVd5j6rm%C%hg2enCO1p.
  Mše svatá za zemřelé bývá sloužena každé 1. úterý v měsíci, mše svatá za nemocné každé 2. úterý v měsíci, za žijící posluchače přátele Proglasu každé 3. úterý v měsíci.
 7. Kompetentními osobami stran hudby jsou hudební redaktoři – pro populární a alternativní hudbu Milan Tesař (a.Fk8YUS_kBq2Zi4Ys), pro klasickou hudbu Klára Beránková (X.Ek49enW7c-6be~78FhTj) a pro folklor Kateřina Kovaříková (6hIk87agc8m%C%hg2enCO1p).
 8. Otázky ekonomického charakteru vám pomůže vyřešit naše ekonomka Pavlína Janošková (0dBx5_4WHiEyX-5kT-M).
 9. Faktury posílejte na adresu 18xD_b5907c-6be~78FhTj
 10. Jak naladit Proglas vám poradí technik Vladimír Kintr (6bAD8YUS_kBq2Zi4Ys).
 11. S nákupem a instalací techniky pro příjem satelitního a digitálního vysílání pomůže správce a technik Petr Buršík (XnECZ94WHiEyX-5kT-M).
 12. Klub přátel Proglasu má na starosti Helena Habáňová, případné změny můžete psát na 6eHlQOQh~htvRc29g.
 13. Pokud jste finančně přispěli a žádáte potvrzení pro úlevu z daně nebo posíláte rozpis hromadného daru, pište Martině Trembulákové na b-Gk8.56LTCB55b7%5pJ.
 14. Máte-li zájem navštívit brněnské pracoviště Proglasu, jste zváni na Den otevřených dveří. S žádostí o návštěvu mimo tento den se obraťte na manažera Proglasu Jana Janošku (manazer@proglas.cz).
 15. Chcete-li něco nahrávat v terénu nebo ve studiu, nebo byste si nějakou techniku potřebovali výjimečně vypůjčit, pište technikovi Vladimírovi Kintrovi (6bAD8YUS_kBq2Zi4Ys).
 16. Chcete-li nás pozvat k setkání u vás (přednáška, mše svatá, pouť), pište na adresu Klubu 6eHlQOQh~htvRc29g.
 17. Máte-li jako společnost zájem o spolupráci na Vašem díle (odvysílání pozvánky, natočení pořadu o vás, zmínka na tento web, zařazení do akcí podporovaných Proglasem, mše svatá v přímém přenosu od vás při zvláštní příležitosti) napište na adresu _kBzR55907c-6be~78FhTj.
 18. Potřebujete informace o Nadačním fondu Radia Proglas, čtěte nebo se obraťte na t8EDZ.k6JT6BV_6m77P~QkRc-oBE předsedkyni správní rady Nadačního fondu Radia Proglas.
 19. Potřebujete darovací smlouvu? Stačí doplnit údaje do návrhu smlouvy.
 20. Potřebujete-li dát vědět o vaší dobré akci ve vysílání, pište do redakce zpravodajství, jehož vedoucím je Filip Breindl, na _novZ14WHiEyX-5kT-M. Příspěvky můžeme přijmout jen v psané formě (mail, text editovatelný, nejlépe v těle zprávy. Nikoli PDF. Vše ve velikosti do 5 MB).
 21. Přišli jste o zajímavý pořad? Jděte do archivu tohoto webu. Nenajdete-li jej, napište nám pomocí formuláře. Bude-li to autorskoprávně možné, rádi vám vyhovíme, pořad vystavíme k poslechu. Zvláštní mail v tomto případě není třeba psát.
 22. Pokud nechcete psát nikomu z oborů, ale přímo řediteli Proglasu Martinu Holíkovi, pošlete prosím mail na ~.qs-3b6LTCB55b7%5pJ v předmětu se snažte vystihnout obsah vašeho sdělení, aby byl váš mail i později dobře dohledatelný.
 23. Volná místa v Proglasu uveřejňujeme zde.

Děkujeme.

aktualizace 14. 3. 2020 omh

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group