Nahrávací studia

Součástí nového sídla Proglasu je i nově vybudovaný komplex nahrávacích studií, která nabízíme k vašemu využití:

Malá nahrávací studia

jsou vhodná pro nahrávání mluveného slova jednotlivců či dvojic, rozhovorů, podcastů, rozhlasových her a podobně.

Studio Slyš.toRežie Slyš.to

Mám zájem o nahrávání

Koncertní studio

Velké nahrávací studio, s plochou 85 m2 a kubaturou 330 m3 je stavebně a akusticky koncipované jako „živé“ studio. Je tedy vhodné pro nahrávání jak jednotlivých nástrojů tak celých souborů, kapel, muzik, malých orchestrů nebo pěveckých sborů dohromady. Díky své vizuální podobě a vybavení se studio hodí nejen pro samotné nahrávání hudby, ale i pro použití videa - nahrávání videostreamů, přímé přenosy koncertů nebo i live sessions s diváky, pro které je zde připraveno posezení.

Audio

Srdcem přilehlé režie je analogový mixážní pult Soundcraft MH3 s vynikajícími mikrofonními předzesilovači. Ten je doplněný o převodníky Ferrofish a zvukovou kartu RME MADIface USB. Studio je vybaveno mikrofony světových značek jako DPA, AKG, Neumann, Shure a dalšími. Odposlechový systém může být buď hlasitý - pro koncerty nebo sluchátkový - pro nahrávání či přenosy. 

Video

Studio je svojí vizuální podobou koncipované pro natáčení videa či videopřenosy. Součástí vybavení je kompletní přímé i nepřímé osvětlení pro obrazové použití a efektové osvětlení. Prostor je tak vhodný pro videopřenosy živých koncertů, rozhovorů a dalších. Samozřejmostí je kamerové vybavení, které je přes systém NDI ovládáno ze separátní střižny; redundatní internetové připojení zajišťuje stabilitu přenosů.

Koncertní studioRežie David

Mám zájem o nahrávání

Součástí komplexu je kromě sociálního zařízení i odpočinkový prostor - Knihovna a Kaple jako místo ztišení. Knihovnu a Kapli je také možno použít pro živé přenosy modliteb, konferencí a podobně. 

Kontakt

Pro využití studia kontaktujte Proglas na adrese nahravacistudio@proglas.cz nebo využijte náš kontaktní formulář

Ceník

Proglas podporuje nekomerční a částečně komerční projekty a nabízí slevy na jejich realizaci. Pro nacenění vašeho projektu kontaktujte Proglas na adrese nahravacistudio@proglas.cz nebo využijte náš kontaktní formulář

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group