Archiv odehraných skladeb

Čas Název skladby
14:55 Ensemble Flair - Umučení našeho Pána Jezu Krista
14:39 Flajžík-Manašovský Janko - Judáš
14:33 Getty Kristyn - zpěv, Getty Keith - klavír - Gethsemane
14:24 Getty Kristyn - zpěv, Getty Keith - klavír - Gethsemane
14:17 Slnovrat - Duša Kristova, posväť ma
14:15 Krzysztoń Antonina - Bolejąca matka
13:57 Marnatosnaha - Velkopáteční
13:53 Adorare - Cesta života
13:42 Verbisti - Tvoj kríž
13:40 Labyrint - Effatha
13:35 David - Dokonáno jest
13:31 Javůrek Luboš, Šanclová Petra - Golgota
13:25 Ad laudem Domini (sbor sester boromejek) - Člověče nevěř světu
13:18 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Pro Deo thesaurum, argentum et aurum. Recitativ, finale
13:04 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Frustra gratiam praedicas, Recitativ soprán, tenor
12:52 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Siste! non despera! Árie soprán
12:45 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Valete Sidera vos fulmina mihi estis Árie tenor
12:28 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Cur diu angeris et animo frangeris? Árie alt
12:16 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Es tu omnio hominum omnium infelicissimus. Recitativ bas
12:07 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Despero, despero (zoufám si). Recitativ tenor
12:04 Brixi František Xaver - Jidáš Iškariotský - Introdukce
11:53 Střípky (Schola studentů olomouckých fakult) - Díky za Tvůj kříž
11:46 Paprsky - Na hoře kamennej
11:27 Štítenská schola - Křížová
11:22 Eperješiová Zuzana - Getsemany
11:21 Salvátorská schola - Paradise
10:57 Krzysztoń Antonina - Gorzkie żale – Smutna rozmowa duszy
10:53 eSPé - Ty ma dvíhaš
10:48 C&K Vocal - Balada horská
10:44 Slnovrat - Láska
10:39 N. D. E. (Near Death Experience) - Dokonané
10:35 Ensemble Flair - Ach, čłověče hríšný
10:31 Fatima - Oběť
10:28 Schola i bracia dominikanie Kraków - Ogrodzie Oliwny
10:24 Vepřek Karel - Štěstí
10:17 Zlínská schola - Vcházím
09:58 Chorodia Agiu Georgiu - O glyku mou ear
09:53 Pachner Martin - Na kříži
09:42 sbor komunity Taizé - Stay With Me (Zůstaňte zde)
09:13 Učedníci - Modly
09:10 Fatima - Anděl křídla zvedá
09:00 Příbuzní - Jidáš
08:54 Kryl Karel - Zapření Petrovo
08:45 Con brio - Píseň o slze
08:26 Střihavka Kamil, Bárta Dan - Poslední večeře
08:20 GodKnows - Premení
08:10 Ensemble Flair - Žałostné kvílení
08:06 Acharai - Stálo to za to
08:00 David - Tvoje krev
07:54 Zlínská schola II - Můj přítel Ježíš
07:51 sbor - Lead Me To Calvary
07:38 Nobims - Kryj mne!
07:34 Janků Peter - Kalendár nádeje
07:32 Mirjam - Ukřižován
07:27 Hutka Jaroslav - zpěv, Hladík Radim - kytary - Marie pod křížem
07:21 Slnovrat - Pád
06:24 Helan Pavel - Rapper
06:22 Ad laudem Domini (sbor sester boromejek) - Kristus stal se pro nás poslušným
06:17 Quo vadis - Ach, Matka bolestná
06:13 A. M. Úlet - Mariah
06:08 Schola od 3A (od 3 Antonínů) - Byl jsi tam
06:06 Hradilová Anežka, Hradilová Dominika, Hradil Jan, Koukalová Marta… - Jdu na kříž
06:02 Gontrassek - Jesu Kriste, štědrý kněže
05:55 Krzysztoń Antonina - Ty, któryś gorzko na krzyżu umierał
05:50 Paprsky - Na hoře kamennej
05:44 Kantor Pavel - Pověz kolikrát…?
05:42 Schola od 3A (od 3 Antonínů) - Vedou Tě v poutech
05:37 Učedníci - Zlý jazyk
05:33 Noi - Eli, Eli
05:29 sbor - O Sacred Head, Now Wounded
05:24 Adorare - Kvůli nám
05:21 HeSki - Dokonáno
05:16 Nedvěd Honza - Synek
05:14 Šalmíjá - Prach jsi
05:11 Bokomara - Golgota
05:07 N. D. E. - Getsemany
05:03 Kéfas - Dvaja
04:59 Kytaráci - Toužím Ti dát
04:55 Schola DA „Beczka“ - Stabat Mater speciosa
04:50 Knínická schola - Je dokonáno
04:48 Knínická schola - Na kříži
04:45 Knínická schola - Pod tíhou kříže
04:41 Knínická schola - Ecce homo
04:36 Knínická schola - Ježíš před Pilátem
04:32 Knínická schola - Zpěv kohoutí
04:29 Knínická schola - Zapření
04:27 Knínická schola - Zatčení
04:23 Knínická schola - Getsemane
04:21 Knínická schola - Večeře končí
04:16 Knínická schola - Poslední večeře
04:14 Knínická schola - Třicet stříbrných
04:12 Knínická schola - Dar lásky
04:09 Knínická schola - V Betánii
04:08 Lazaret - Žába
04:07 Nebend - Ukřižované srdce
04:04 Salvátorská schola - Půst čtyřicetidenní
04:01 Kara Ľudo - Boh má ťa rád
03:58 Schola od 3A (od 3 Antonínů) - Až jednou
03:53 UPC - Above All
03:50 S2G Band - Telo
03:45 A. M. Úlet - Piju Ti krev
03:41 Živá píseň (se svými hosty) - Proč měl tak rád
03:39 Schola gregoriana Pragensis - Offertorium De profundis
02:52 Schola Brno - Kde jenom jsi
02:48 Ad laudem Domini (sbor sester boromejek) - Ó Hlavo plná trýzně
02:45 Boží Bang - Usměj se
02:41 Stirská Zuzana - Jó, když je mi nejhůř
02:38 Kryl Karel - Žalm 71
02:36 Oboroh - Jak jen se přiblížit
02:32 Koščová Katarína - Magdalénka
02:27 TAJM - Když se ztiším
01:44 Hindemith Paul - Smyčcový kavartet číslo 1 f moll opus 10 (1919) - Finale
01:34 Hindemith Paul - Smyčcový kavartet číslo 1 f moll opus 10 (1919) - Tema mit Variationen
01:28 Hindemith Paul - Smyčcový kavartet číslo 1 f moll opus 10 (1919) - Sehr lebhaft
01:21 Borodin Alexandr Porfyrjevič - Smyčcový kvartet číslo 2 D dur - Finale
01:13 Borodin Alexandr Porfyrjevič - Smyčcový kvartet číslo 2 D dur - Notturno
01:08 Borodin Alexandr Porfyrjevič - Smyčcový kvartet číslo 2 D dur - Scherzo
00:59 Borodin Alexandr Porfyrjevič - Smyčcový kvartet číslo 2 D dur - Allegro moderato