Peněžité dary

Finanční částku můžete darovat na účet Nadačního fondu Radia Proglas.

Číslo účtu: 4200043003/5500 Raiffeisenbank a.s.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a. s., Masarykova 30, CZ - 602 00 Brno 
IBAN: CZ42 5500 0000 0042 0004 3003
BIC: RZBCCZPP
Variabilní symbol: Vaše členské číslo nebo prvních 6 čísel RČ  
Zpráva pro příjemce: Vaše jméno a příjmení 

Kopie návrhu SIPOPlatba QRGivtDMSREADY

Patron-PFM-GROUP

PATRON PROGLASU - děkujeme společnosti PFM-GROUP za závazek podporovat vysílání Proglasu po dobu pěti let částkou 100 000 Kč ročně.

-----------------------------------------------------------------------------

SIPO

Pro přispívání přes SIPO stačí vyplnit přiložený formulář a odeslat podepsaný na adresu: RADIO PROGLAS s.r.o., Olomoucká 7, 618 00 Brno, nebo naskenovaný na e-mailovou adresu: sipo@proglas.cz.

POŠTOVNÍ POUKÁZKA (složenkou typu „A“)

Vzor vyplněné poštovní poukázky

QR PLATBA

Požádejte svou banku o vygenerování šablony pro QR platbu, kterou v aplikaci banky jen potvrdíte. Vypisujete pak už jen variabilní symbol, kam vložte své členské číslo nebo prvních šest číslic RČ.

DMS

Jak na to? Je to opravdu jednoduché! Nemusíte nikam chodit, DMS můžete poslat odkudkoliv. Stačí jen mobilní telefon. Pokud vás zaujalo vysílání Proglasu, zvažte naši podporu. Stačí zaslat SMS ve tvaru:

DMS PROGLAS 30 nebo DMS PROGLAS 60 nebo DMS PROGLAS 90

na telefonní číslo 87 777, cena DMS je 30/60/90 Kč, Radio Proglas obdrží 29/59/89 Kč.

DMS_Kašpárková

Chcete naše vysílání podporovat pravidelně? Vyzkoušejte trvalou dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS TRV PROGLAS 30 nebo DMS TRV PROGLAS 60 nebo DMS TRV PROGLAS 90

na telefonní číslo 87 777 a už se nemusíte o nic starat – každý měsíc se vám odečte 30/60/90 Kč. Pravidelné zasílání DMS můžete kdykoli bezplatně zrušit – zasláním zprávy STOP PROGLAS opět na číslo 87 777.

Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha. 

GIVT

Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu – Pomocníka. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolíte, že chcete podpořit Nadační fond Radia Proglas.

Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. Prosím nabídněte tuto možnost také svým přátelům.

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA

Rádi vás provedeme a ukážeme nové prostory Proglasu na Olomoucké 7 v Brně. To může být důvod, proč nám předat dar osobně. Rádi vás přivítáme.

Od základu daně z příjmů můžete odečíst dary, tj. bezúplatná plnění, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1000 Kč. Potvrzení o darované částce, dotazy týkající se možnosti anonymního daru - vše vám rádi zodpovíme na adrese uctarna@proglas.cz, nebo na tel. čísle 543 217 241 (pondělí-pátek v čase od 9 do 19 hodin).

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group