Na dřeň

Náš tip
Datum a čas vysílání: 18. 11. 2021, 16:00
Autor: Marie Moreno, Hana Kašpárková
Cyklus: Na dřeň
Název pořadu: Rodina bez filtru
Název části: Příběh o nevěře
Část: 3. část (díl 3/5)

Uvádí se, že devadesát procent párů, které zažily nevěru, nezvládnou manželství udržet a rozcházejí se. Manželé, kteří přijali pozvání k rozhovoru pro pořad Na dřeň, mají zkušenost opačnou. Po 25 letech manželství si nevěrou prošli. Svou zkušenost popisují jako "extremní destruktivní zážitek na hranici života a smrti". Tuto mimořádně zátěžovou  zkoušku svého vztahu však zdolali a jsou nadále spolu. Od té doby uplynuly dva roky a oba manželé jsou připraveni o své zkušenosti promluvit, aby tak varovali ostatní před nebezpečným zlehčováním nevěry a aby ukázali, jakou silou může tato zkušnost člověka zasáhnout. Jak zvládli překonat nejbolestnější období svého vztahu? Dokáží si po tom všem skutečně důvěřovat? A proč podle nich stojí za to z manželství neodcházet?

Poslouchejte další díl seriálu Rodina bez filtru ve čtvrtek 18. listopadu  od 16:00. Rozhovor připravují Marie Moreno a Hana Kašpárková.


UPOZORNĚNÍ - vysílání pořadu je prozatím pozastaveno

Na dřeň – pořad, který jde do hloubky. Rozhovory o tom, co dělá náš život hodnotným. Jak žít naplněný život? Jak dělat ta správná rozhodnutí? Jak mít sebevědomí, ale zároveň nezapomínat na lidi kolem sebe? To a mnohá další témata budeme probírat se zajímavými hosty vždy ve čtvrtek od 16.00 (repríza v sobotu v 16.55). Týdeník je k dispozici také formou podcastů.

Premiéra: 18. 11. 2021, 16:00
Opakování: 18. 11. 2021, 16:00, 21. 11. 2021, 02:00

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group