Na dřeň

Náš tip
Datum a čas vysílání: 8. 4. 2021, 16:00
Autor: Hana Strašáková
Cyklus: Na dřeň
Název pořadu: S Eliškou Podzimkovou

V dalším dílu pořadu Na dřeň si redaktorka Hana Strašáková podívá s Eliškou Podzimkovou. Elišku jde jen těžko zařadit do nějaké pracovní škatulky. Obzvlášť, když se tomu ona sama vyhýbá. My bychom její profesi shrnuli do slova "umělkyně". Je totiž ilustrátorkou, animátorkou a nebo taky fotografkou. Ve svých devětadvaceti letech už toho má za sebou opravdu hodně, včetně rakoviny, která Elišce byla zjištěna, když jí bylo 16 let. A možná právě i tento moment odstartoval její uměleckou ilustrátorskou kariéru, kterou začala pobytem v New Yorku. A od té doby se věnuje i osvětě o rakovině, která je podle ní někdy vnímaná zbytečně negativně. 

Jak sama sebe označuje?

Bavily jsme se o podpoře rodiny. O tom, jaké to je, když v nejlepších letech zjistíte, že tu nemusíte být navždy. Jak by ona sama popsala svou pracovní pozici. Jestli žije svůj americký sen a proč je tak důležité si v sobě udržet aspoň kousek dítěte.

Poslouchejte Na dřeň s Eliškou podzimkovou ve čtvrtek od 16:00, v premiéře v sobotu od 16:55, nebo nezkrácenou verzi rozhovoru v podcastových aplikacích.


Na dřeň – pořad, který jde do hloubky. Rozhovory o tom, co dělá náš život hodnotným. Jak žít naplněný život? Jak dělat ta správná rozhodnutí? Jak mít sebevědomí, ale zároveň nezapomínat na lidi kolem sebe? To a mnohá další témata budeme probírat se zajímavými hosty vždy ve čtvrtek od 16.00 (repríza v sobotu v 16.55). Týdeník je k dispozici také formou podcastů.

Premiéra: 8. 4. 2021, 16:00
Opakování: 8. 4. 2021, 16:00, 10. 4. 2021, 16:55

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group