Program vysílání na pondělí 30. 3. 2020

Čas Pořad
00:00 Hymna a chorál Svatý Václave
00:05 Dopoledne s Proglasem - Páteční dopoledne s Proglasem (R) (Zpravodajství) poslechnout
01:00 Komorní hudba (Klasika)
02:00 Vzdělávací cyklus - Svědkové víry 20. století - Alfréd Fuchs (R) (díl 2/11) poslechnout
02:25 Písně (Hudební)
03:00 Slyšte, lidé! - Marian Friedl, beskydský chameleon (Hudební) poslechnout
04:00 Písničky před svítáním (Hudební)
04:45 Jitro s dechovkou (Folklor)
05:00 Písně
05:57 Myšlenka na den - Jazyk jako kormidlo poslechnout
06:00 Dnešní evangelium: Jan 8,1-11
06:05 Ranní chvály (Duchovní)
06:20 U ambonu - Pohled do očí (Duchovní) poslechnout
06:30 Ranní magazín
06:45 Radio Vatikán (R) (Zpravodajství)
07:00 Zprávy ČRo Dvojka (Zpravodajství)
07:05 Ranní magazín (Hudební)
07:45 Třikrát z Proglasu: Lina_Raül Refree (Hudební)
08:00 Zprávy ČRo Dvojka (Zpravodajství)
08:05 Ranní magazín
09:00 Dopoledne s Proglasem TIP (Kulturní a vzdělávací) poslechnout
10:00 Katecheze pro školáky - Pro prvňáky (Hudební) poslechnout
10:30 Vonička lidových písní (Folklor)
11:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
11:05 Čtení na pokračování - Píseň o Bernadettě (Kulturní a vzdělávací) (díl 16/52)
11:30 Stopy (TWR) - Svědectví – Pavla Jechová (Slovesné)
11:45 Písničky před polednem (Hudební)
11:57 Myšlenka na den - Jazyk jako kormidlo (R) poslechnout
12:00 Anděl Páně (Duchovní)
12:05 Hudební siesta (Klasika)
13:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
13:05 Písně (Hudební)
13:45 Dnešek v kalendáři (Zpravodajství)
14:00 Třikrát z Proglasu: Sam Lee TIP (Hudební)
14:30 Pohádka - Krejčík a čert (Pro děti a mládež)
15:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
15:05 Písničky pro hezké odpoledne (Hudební)
16:00 Kukadlo (Kontaktní) poslechnout
16:25 Písně (Hudební)
16:55 Kolem se toč - 1208. kolo hitparády Kolem se toč! (R) (Hudební) poslechnout
17:55 Myšlenka na den - Jazyk jako kormidlo (R) poslechnout
18:00 Mše svatá - Z olomouckého studia Radim (Duchovní) poslechnout
18:30 Bible v liturgii - Květná neděle A - Iz 50,4-7 (Duchovní) poslechnout
18:50 Hudební zastavení (Hudební)
19:00 Večerní zprávy Proglasu, počasí - Hlavní zpravodajská relace Proglasu (Zpravodajství)
19:15 Večerní pohádka - Pohádky a příběhy z Barvínku - Naše mraveniště (Pro děti a mládež)
19:30 Studio Radim - Geoinformatika v praxi TIP (Slovesné) poslechnout
20:00 Modlitba růžence TIP
20:45 Radio Vatikán (Zpravodajství)
21:05 Večerní chvály (Duchovní)
21:15 Křesťanské písně (Hudební)
21:30 Čtení na pokračování - Píseň o Bernadettě (R) (Kulturní a vzdělávací) (díl 16/52)
22:00 Jak se vám líbí - Favourite Colors Romana Pokorného (Hudební) poslechnout
22:45 Noční linka (Kontaktní)
23:45 U ambonu - Pohled do očí (Duchovní) poslechnout
23:58 Půlnoční modlitba (Duchovní)