Program vysílání na pátek 26. 6. 2020

Čas Pořad
00:00 Hymna a chorál Svatý Václave
00:05 Dopoledne s Proglasem - Humanitární pomoc a dobrovolnictví (Kulturní a vzdělávací) poslechnout
01:00 Komorní hudba (Klasika)
02:00 Studio Radim - O kávě, papežských botách a korbě náklaďáku (Slovesné) poslechnout
02:25 Písně (Hudební)
03:00 Jak se vám líbí - Solárium Ondřeje Kyase (Hudební) poslechnout
03:45 Písničky před svítáním (Hudební)
04:45 Jitro s dechovkou (Folklor)
05:00 Písně (Hudební)
05:27 Myšlenka na den - Synovec poslechnout
05:30 Písně (Hudební)
05:45 Radio Vatikán (R) (Zpravodajství)
06:00 Dnešní evangelium: Mt 8,1-4
06:05 Ranní chvály (Duchovní)
06:20 Duchovní slovo - Pokušení a jak mu čelit - Pokušení svalovat vinu na druhé (Duchovní) (díl 18/20) poslechnout
06:25 Ranní magazín
06:45 Ranní zíváček (Pro děti a mládež)
07:00 Zprávy ČRo Dvojka (Zpravodajství)
07:05 Písně (Hudební)
07:15 Pozvánky
07:45 Třikrát z Proglasu: Ba Balance (Hudební)
08:00 Zprávy ČRo Dvojka (Zpravodajství)
08:05 Ranní magazín
09:00 Dopoledne s Proglasem (Kulturní a vzdělávací) poslechnout
10:00 Písně (Hudební)
10:15 Uši k duši (TWR) - Listování - Soren Kierkegaard: Vztah (Duchovní)
10:30 Vonička lidových písní (Folklor)
11:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
11:05 Čtení na pokračování - V ringu s Bohem (Kulturní a vzdělávací) (díl 15/21) poslechnout
11:27 Písničky před polednem (Hudební)
11:57 Myšlenka na den - Synovec (R) poslechnout
12:00 Polední modlitba
12:05 Hudební siesta (Klasika)
13:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
13:05 Písně (Hudební)
13:45 Dnešek v kalendáři (Zpravodajství)
14:00 Třikrát z Proglasu: Kulturní úderka (Hudební)
14:30 Písničky pro hezké odpoledne (Hudební)
15:00 Zprávy Proglasu, počasí (Zpravodajství)
15:05 Písně
15:10 Modlitba Korunky k Božímu milosrdenství (Duchovní)
15:25 Písničky pro hezké odpoledne (Hudební)
16:00 Křesťan a svět - Ohlédnutí za Poutí médií 2020 (R) (Kulturní a vzdělávací) poslechnout
16:30 Písně (Hudební)
16:55 Oktáva - Ivo Kahánek TIP (Klasika) poslechnout
17:55 Myšlenka na den - Synovec (R) poslechnout
18:00 Mše svatá - Z kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách (Duchovní) poslechnout
18:35 Hudební zastavení (Hudební)
19:00 Večerní pohádka - Pohádky a příběhy z Barvínku - Jak se Honza učil kovářem (Pro děti a mládež)
19:15 Jak se vám líbí - Koncert Romana Hampachera ze studia Proglasu TIP (Hudební) poslechnout
20:00 Večerní zprávy Proglasu, počasí - Hlavní zpravodajská relace Proglasu (Zpravodajství)
20:15 Vzdělávací cyklus - Hermeneutika mystéria - Intellectus fidei - Víra a rozum TIP (Kulturní a vzdělávací) (díl 11/13)
20:45 Radio Vatikán (Zpravodajství)
21:05 Večerní chvály (Duchovní)
21:15 Křesťanské písně (Hudební)
21:30 Čtení na pokračování - V ringu s Bohem (R) (Kulturní a vzdělávací) (díl 15/21) poslechnout
22:00 Studio Kristián - Milada Horáková (R) (Slovesné) poslechnout
22:30 Živý růženec (bolestný) (Duchovní)
23:10 Duchovní hudba (Klasika)
23:50 Duchovní slovo - 2. čtení z pátku 12. týdne v mezidobí (Duchovní) poslechnout
23:58 Půlnoční modlitba (Duchovní)