Den otevřených dveří Studia Vojtěch

Den otevřených dveří Studia Vojtěch
28. listopadu 2014 Archiv článků Autor: Martin Weisbauer

Královéhradecké Studio Vojtěch Radia Proglas se také připojilo v sobotu 22. listopadu k oslavám 350. výročí královéhradecké diecéze.

Studio Vojtěch otevřelo své dveře pro návštěvníky, kteří přijeli z celé diecéze na slavnostní pouť a začlenilo se tak do pestré řady programů, které probíhaly v budově Nového Adalbertina, kde studio sídlí. De facto tak pomyslně završilo svou mediální podporu oslav. Otevřeno bylo od 13 do 16 hodin.

Návštěvníci si mohli prohlédnout studio, seznámit se s tím, jak se natáčejí pořady, co všechno studio pro Radio Proglas připravuje, jak funguje klub přátel i jak zde probíhají živá vysílání. Jedná se konkrétně především o modlitbu Anděl Páně v poledne každý lichý čtvrtek, dále o Modlitbu rodin s dětmi každou první neděli v měsíci od 18 hodin a modlitbu růžence každou čtvrtou středu měsíci od 18 hodin. Zúčastnit se může každý, kdo bude mít zájem, uvítáme nové hlasy.

Jako upomínku na svou návštěvu si mnozí koupili některý z pestré nabídky předmětů s logem radia, nebo CD se vzdělávacími cykly.

K nim se brzy připojí i nový 12-ti dílný cyklus s názvem „Královéhradecká diecéze v proměnách času“, který vzniká právě u příležitosti jubilejního roku 350 let existence královéhradecké diecéze. Poslední, dvanáctý díl, bude odvysílán v prosinci, poté bude možno cyklus vydat na CD.

Oslavy i studio si také přijel prohlédnout ředitel Radia Proglas Mons. Martin Holík. Do studia se přišel podívat i brněnský biskup Vojtěch Cikrle. Rádi jsme je, stejně jako všechny ostatní zájemce, kterých bylo hodně přes 200, uvítali.

Den otevřených dveří nás k naší radosti opět o něco více přiblížil našim posluchačům. A my se těšíme na další společné setkání ať už osobně, nebo prostřednictvím radiových vln.

Děkujeme všem za návštěvu!

Martin Weisbauer a Ladislav Holoubek

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group