Martin Weisbauer

Martin Weisbauer

redaktor a vedoucí studia Vojtěch v Hradci Králové

E-mail: d.vCSZk_~7c-6be~78FhTj
Funkce: redaktor/ka, regiony, zaměstnanec
Nick: MaWe

Redaktor studia Vojtěch v Hradci Králové od srpna roku 2012

Jsem rodilý "hradecký votrok" a také patriot. V Rádiu Proglas působím teprve krátce - ve Studiu Vojtěch v Hradci Králové jsem vystřídal v srpnu 2012 kolegu Vojtěcha Macka. Snažím se navázat na jeho profesionální práci a rozšířit dále činnost Studia Vojtěch. Zatím přispívám 3 x týdně pozvánkami, postupně přibudou zprávy, chystám také své pořady, články, fotografie..., plánů je mnoho.

Vystudoval jsem sice Obchodní fakultu na VŠE v Praze, současná práce mne ale velmi zaujala a moc mne baví. Již před nástupem jsem působil několik let jako KAPR. Existenci Proglasu považuji za skutečný zázrak. Děkuji také za úžasný kolektiv, který se v rádiu vytvořil.

Mám manželku, která je zdravotní sestrou a dvě děti. Syn Martin studuje na Univerzitě Karlově v Praze, dcera Jana na Univerzitě v Pardubicích. Mými koníčky jsou cykloturistika, stará i současná hudba, vaření, historie, fotografování a editace fotografií. Dokončuji také svou knihu o Hradeckých lesích a jejich památkách a pověstech, plánů je mnoho. Však to znáte.

Zobrazit všechny články autora