Martin Weisbauer

Martin Weisbauer

redaktor a vedoucí studia v Hradci Králové

E-mail: d.vCSZk_~7c-6be~78FhTj
Funkce: redaktor/ka, regiony, zaměstnanec
Nick: MaWe

Redaktor studia v Hradci Králové od srpna roku 2012.

Jsem rodilý "hradecký votrok" a také patriot. V Rádiu Proglas jsem ve studiu Hradec Králové vystřídal v srpnu 2012 kolegu Vojtěcha Macka. Naše studio přispívá do vysílání pozvánkami, občas zprávami, měsíčními studiovými pořady,nepravidelně i pořady do jiných cyklů (Oktáva, Křesťan a svět, Dotýkání světla, Dopoledne s Proglasem apod. Připravil jsem zatím také vzdělávací cykly O katechezi od Adama, Ekleziologie nebo minicyklus Obrana nejen pro seniory. Poskytujii poradenství v oblasti příjmu vysílání Radia Proglas, jezdím občas i do farností, kde prezentuji celkové informace o rádiu.

Vystudoval jsem Obchodní fakultu na VŠE v Praze, později pak magisterské studium na Teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Práce v Proglasu mne velice baví. Již před nástupem jsem působil jako KAPR. Existenci Proglasu považuji za skutečný zázrak a obdivuji i úžasný kolektiv, který se v rádiu vytvořil.

Mám manželku, která je zdravotní sestrou a dvě děti, jsem už i dědečkem. Mými koníčky jsou cykloturistika, turistika, klasická i současná hudba, vaření, historie, fotografování a editace fotografií. Dokončuji také svou knihu o Hradeckých lesích a jejich památkách a pověstech, plánů je mnoho. Však to znáte.

Zobrazit všechny články autora

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group