Audio a video nahrávky z KCHK 2013

Audio a video nahrávky z KCHK 2013

Objednávka audio a video nahrávek z konference 2013. V průběhu srpna-září 2013 proběhne distribuce objednávek audio a video.

Objednávky nahrávek

I nadále jsou k objednání všechny nahrávky ve formátu Mp3 z ostatních ročníků. Další uzavření a rozeslání objednávek proběhne dle zájmu.

Pro více informací kontaktujte na e-mail: konference.brno@email.cz

nebo telefonicky na čísle 777 087 736 (jen mezi 18:00 a 19:00).

Ohlédnutí za KCHK 2013

V těchto dnech v myslích více než 7 000 lidí, kteří se zúčastnili letošního ročníku Katolické charismatické konference, doznívají zážitky a vzpomínky na pět dní plných duchovního a kulturního programu i přátelských setkání. Mezi úvodní bohoslužbou, kterou v brněnské katedrále ve středu 10. července sloužil biskup Vojtěch Cikrle, a  slavnostní závěrečnou mší ve zcela zaplněném pavilonu F na brněnském výstavišti, jíž v neděli 14. července již podruhé předsedal kardinál Miloslav Vlk, se odehrálo mnoho zajímavého.

K úspěchu konference přispěli také hlavní mediální partneři – děkujeme tedy Katolickému týdeníku, televizi Noe, Radiu Proglas a portálům vira.cz a signaly.cz. Poděkování patří také Krajskému úřadu JmK, který akci podpořil, a náměstkovi hejtmana Ing. Stanislavu Juránkovi, který nad ní převzal záštitu.

Věříme, že se v zážitcích účastníků zopakoval Zacheův příběh a Ježíš byl hostem také u nich – společně tak můžeme (dle slov kardinála Vlka) dál „kráčet v důvěře“ až k další konferenci, která se na stejném místě uskuteční ve dnech 9.–13. července 2014. 

Celá zpráva 

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group