Dopoledne s Proglasem

Náš tip
Datum a čas vysílání: 3. 3. 2021, 09:00
Autor: Marcela Kopecká
Interpret: Marcela Kopecká - moderátor, Radek Baborák - hornista a zakladatel sbírky na podporu hudebníků, Josef Kubáník - tiskový mluvčí a herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti
Cyklus: Dopoledne s Proglasem
Název pořadu: Rok s covidem v kulturní karanténě

Divadla, koncerty, výstavy, filmové premiéry. Ze dne na den jsme se ocitli bez možnosti vyrazit za kulturou. Jaký dopad měl rok s covidem na umělce? Řada z nich pracuje bez stálého angažmá a přišla tak o možnost výdělku.  Světově úspěšný český hornista Radek Baborák byl jedním z prvních, kdo na tuto situaci zareagoval. Jeho sbírka na podporu hudebníků zatím pomohla více než stovce z nich, a to včetně samoživitelů s dětmi. V pořadu Dopoledne s Proglasem zamíříme také za herci a herečkami do regionu. Jedno z divadel, které si nemůže stěžovat na nezájem publika je oceňované Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Jak se úspěšná scéna vyrovnává s tím, že řadu měsíců běžný divadelní provoz stojí? A co čekají na jihovýchodě Moravy od budoucnosti? Na to se budeme ptát ve speciálním vydání pořadu Dopoledne s Proglasem tiskového mluvčího a herce Slováckého divadla Josefa Kubáníka. .


Dopoledne s Proglasem – od pondělí do pátku zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Jsme v tom s vámi - už 25 let! (každý všední den 9.00, repríza 0.05). 

Premiéra: 3. 3. 2021, 09:00
Opakování: 3. 3. 2021, 09:00, 4. 3. 2021, 00:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group