13+

Datum a čas vysílání: 2. 3. 2021, 13:05
Autor: Ondřej Havlíček
Interpret: Jan Rafaj - viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, Filip Breindl - šéfkomentátor Proglasu, Ondřej Havlíček - moderátor
Cyklus: 13+
Název pořadu: Testování ve firmách a komentář Filipa Breindla k aktuální situaci

Od středy 3. března startuje v českých firmách testování zaměstnanců na přítomnost viru covid-19. Do 12. března musí všechny své pracovníky otestovat firmy nad 250 zaměstnanců, menší společnosti potom mají lhůtu o tři dny delší. Pokud lhůtu nedodrží, budou muset zavřít provozy. Co na plán vlády říkají sami podnikatelé? Ptát se budeme Jan Rafaje, viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy České republiky. A navážeme rozhovorem s šéfkomentátorem Proglasu Filipem Breindlem. Mluvit budeme o výrocích bývalého národního koordinátora očkování Zdeňka Blahuty na adresu premiéra Andreje Babiše, ale taky o přístupu jednotlivých farností a diecézí české katolické církve k dodržování vládních opatření. Od 13:05 moderuje Ondřej Havlíček.


13+ V pořadu 13+ reagujeme na současné dění a ptáme se na podrobnosti. Sledujte naše rozhovory a diskuse každý všední den po zprávách v jednu odpoledne. 13+, to jsou aktuality v souvislostech.

Premiéra: 2. 3. 2021, 13:05
Opakování: 2. 3. 2021, 13:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group