Na dřeň

Náš tip
Datum a čas vysílání: 16. 4. 2020, 16:00
Autor: Hana Strašáková
Interpret: Barbora Antonová
Cyklus: Na dřeň
Název pořadu: S Barborou Antonovou o dobrovolnictví

Barbora Antonová jako by snad ani nepotřebovala spánek. Brněnská pedagožka, překladatelka, předsedkyně hnutí Žít Brno a celoživotní dobrovolnice je žena, se kterou si rádi dáte kávu, přečtete si její satirické příspěvky na Facebooku a s obdivem sledujete její enormní nasazení v pomoci ostatním lidem. Když ve volném čase ke svým projektům pro potřebné lidi přidá ještě péči o samotné dobrovolníky, nedokážu pochopit, kde bere veškerou energii. A s Bárou si budeme povídat právě o tom, jak dobrovolničit, ale nezničit se. Jestli vůbec musím být dobrovolníkem. A narazíme také na otázku, zda jsou dobrovolnické aktivity vyplněním prázdného místa v našich životech.


Na dřeň – pořad, který jde do hloubky. Rozhovory o tom, co dělá náš život hodnotným. Jak žít naplněný život? Jak dělat ta správná rozhodnutí? Jak mít sebevědomí, ale zároveň nezapomínat na lidi kolem sebe? To a mnohá další témata budeme probírat se zajímavými hosty vždy ve čtvrtek od 16.00 (repríza v sobotu v 16.55). Týdeník je k dispozici také formou podcastů.

Premiéra: 16. 4. 2020, 16:00
Opakování: 16. 4. 2020, 16:00
NyníTóny ze scény
Skladba: Čarostřelec - druhé dějství - Ha! Furchtbar gähnt der düstre Abgrund!; Autor: Weber Carl Maria von; Dirigent: Kubelík Rafael; Sóla: Brendel Wolfgang, Grumbach Raimund, Behrens Hildegard, Donath Helen, Meven Peter, Kollo René, Sapell Hermann, Moll Kurt, Boysen Rolf, Nicolai Theodor - zpěv; Soubor: Orchestr a sbor bavorského rozhlasu
22:30Živý růženec (slavný)
23:10Písničky k usínání
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Kolem se toč

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group