Světový den nemocných na Proglasu

Světový den nemocných na Proglasu
8. února 2021 Aktuality z Proglasu Autor: Sabina Hauserová

Světový den nemocných letos připadá na čtvrtek 11. února, proto se můžete nejen v tento den těšit na speciální program:

Začneme už v úterý mší svatou z naší rozhlasové kaple Svatého Ducha. Bohoslužbu bude P. Martin Holík sloužit za nemocné přátele posluchače Proglasu od 18 hodin.

Od 22 hodin se můžete těšit na tematický pořad pražského studia. Zvlášť v posledním roce se témata týkající se zdraví a léčení skloňují nejen v médiích, ale i v našich osobních rozhovorech několikrát denně. Redaktorka Ráchel Veselá se svými hosty Tomášem Doležalem a Markem Váchou zabrousí do témat, která mnohdy otvírat raději nechceme. Jedním z nich je otázka, které pacienty léčit a za jakou cenu.

Ve čtvrtek 11. února vám po mši svaté v 18 hodin, kterou přenášíme z kostela Panny Marie Sněžné, nabídneme Poselství papeže Františka k Světovému dni nemocných 2021.

Večer se v pořadu královehradeckého studia vypravíme do Hamzovy odborné léčebny pro děti a dospělé v Luži – Košumberku. Leží v těsném sousedství jednoho ze tří hlavních poutních míst královéhradecké diecéze – Poutního chrámu Panny Marie Pomocné na Chlumku. Léčebna letos slaví 120 let své existence a otevřela i své unikátní Muzeum zdravotnictví, jehož zajímavosti rovněž navštívíme. Poslouchejte od 22.00.

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group