Sto na sto – Děkujeme!

Sto na sto – Děkujeme!

V dnešním speciálním vydání pořadu Dopoledne s Proglasem nazvaném Sto na sto se podařilo na rozvoj Radia Proglas vybrat 112 645 Kč. A to jen díky vám, milí posluchači. Děkujeme!

Ve více než hodinu a půl dlouhém pořadu, který moderovaly redaktorky Kateřina Rózsová a Marcela Kopecká, vystoupili kromě ředitele Radia Proglas Martina Holíka a šéfredaktora Pavla Mikšů také plukovník generálního štábu a hlavní kaplan Armády ČR Jaroslav Knichal, nastupující Synodní senior Českobratrské církve evangelické Pavel Pokorný, ředitel festivalu Pražské jaro Roman Bělor a manželé Eva a Václav Hudečkovi. Celý pořad pak hudebně doprovodil písničkář Pavel Helan. Pokud jste vysílání nezachytili živě, můžete si ho poslechnout v našem audioarchivu.

Budeme vděčni za další podporu našeho rádia. Způsoby, kterými je možné se přispět, najdete zde.

Ještě jednou vám všem, milí posluchači a příznivci Radia Proglas, děkujeme nejen za finanční dary, ale také za modlitby a milá slova!

NyníKukadlo
Skladba: Sedm arabesek pro violoncello a klavír - Poco allegro-Moderato-Andate moderato-Allegro-Adagio-Allegre; Autor: Martinů Bohuslav; Sóla: Fukačová Michaela - violoncello
02:25Písně
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písničky před svítáním
04:45Jitro s dechovkou
05:00Písně
05:27Myšlenka na den

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group