Setkání KAMARÁDŮ PROGLASU královéhradecké diecéze

SETKÁNÍ KAMARÁDŮ PROGLASU KRÁLOVÉHRADECKÉ DIECÉZE
12. června 2017 Aktuality z Proglasu Autor: Helena Habáňová

proběhne v sobotu 17. června v kapli sv. Josefa u kostela Nabebevzetí Panny Marie v Hradci Králové.

Již od 8.30 hodin bude v prostorách studia Vojtěch v budově Nového Adalbertina proglasové příznivce očekávat Martin Weisbauer, královéhradecký redaktor.

Ve studiu bude možnost prohlídky, k vyzvednutí budou připraveny balíčky se Zpravodajem č. 57 a občerstvení. (Vstup je přes recepci Nového Adalbertina z Velkého nám. č. 32.)

V 9:45 se všichni přesunou do kaple sv. Josefa u kostela Nanebevzetí P. Marie, kde se uskuteční vlastní setkání. (Od 10 hodin bude otevřen vchod do kaple sv. Josefa POUZE z uličky Na Kropáčce odbočující z Velkého nám.)

Na dotazy, náměty a připomínky se těší Martin Weisbauer, P. Martin Holík, manažer Jan Janoška, ekonomka Pavlína Janošková, moderátor Radek Habáň, předsedkyně Nadačního fondu Martina Trembuláková a další. Klubové záležitosti s Vámi bude ráda konzultovat Slávka Habáňová.

Setkání bude zpříjemněno hudebním doprovodem.

Polední modlitba Anděl Páně bude vysílána živě z přilehlého kostela Panny Marie a na ní naváže mše svatá celebrovaná ředitelem Proglasu P. Martinem Holíkem

Jak se na setkání dostanete?

Pokud přijedete do HK autobusem na terminál (hlavní autobusové nádraží) nebo vlakem na hlavní nádraží, z obou míst jedou směrem k místu setkání následující spoje MHD: trolejbusy č. 2 nebo č. 6, autobusy č. 17, 15, 16 nebo 5.  Vystoupit je třeba na stanici Adalbertinum. Jedná se však o staré Adalbertinum. K Novému Adalbertinu na Velkém nám., ve kterém sídlí studio Vojtěch a vedle nějž je kostel Nanebevzetí P. Marie s kaplí sv. Josefa, kde se bude setkání konat, je nutno dojít pěšky cca 350 m, a to nahoru ulicí V Kopečku.

Pokud přijedete autem, placené parkování je možné přímo na Velkém náměstí nebo v parkovacím domě RegioCentrum, který je poblíž Zimního stadionu v bezprostřední blízkosti historického centra. Jedná se o součást stavby nového sídla Královéhradeckého kraje – bývalý pivovar. Nejbližší parkování zdarma je pak (kromě omezeného počtu míst u Zimního stadionu) na parkovišti Flošna (od centra směrem ke čtvrti Malšovice) vzdáleném 850 m od Velkého náměstí – nutno dojít pěšky.

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group