Pořady Radia Proglas vždy s sebou – kdykoli a kdekoli. Díky podcastovým aplikacím.

Pořady Radia Proglas vždy s sebou – kdykoli a kdekoli. Díky podcastovým aplikacím.
10. února 2023 Aktuality z Proglasu Autor: Petr Najman

Váš chytrý telefon už nyní obsahuje aplikaci Google Podcasty (Android) nebo Apple Pocasty (iOS). Stačí do vyhledávače zadat Radio Proglas. Proč ale vůbec podcasty poslouchat?

  1. Kdykoli a kdekoli

I bez internetu. Nejprve se usaďte doma, nebo v práci (šéfovi ani muk). Zkrátka někde na Wi-Fi. Otevřete si aplikaci a jednotlivé pořady stáhněte a přidejte do fronty přehrávání. Pak můžete vyrazit kamkoli do světa a my vás budeme doprovázet.

  1. Je to praktické

Především poslech podcastů v autě je mnohem praktičtější, než poslech audioarchivu. Po skončení epizody totiž automaticky začíná další a není třeba na nic klikat a tím pádem ohrožovat sebe i ostatní.

  1. Nic vám neunikne

I z důvodu uspěchanosti a „rozlítanosti“ naší doby není jednoduché zachytit vše, co byste chtěli slyšet, přímo v živém vysílání. Třeba Myšlenka na den: Před šestou ráno ještě spíte, před polednem je porada v práci a před šestou večer přebalujete dvojčata. Appka vám novou epizodu připomene, poslechněte si ji, až budete mít čas.

  1. Nejen Proglas

Jste sice fanoušky Proglasu, ale rádi si poslechnete také koukurenci? My s tím nemáme problém! Podcastové aplikace nabízejí tvorbu mnoha autorů. Můžete si tedy vytvořit svůj vlastní playlist napříč spektrem od Proglasu před Rádio 7 nebo Český rozhlas až po nezávislé podcasty jako je Na okraji a Bez filtru.

Rozcestník našich podcastů včetně odkazů na Spotify, Google Podcasty a Apple Podcasty najdete na adrese https://slovo.proglas.cz/podcasty/. V blízké době mezi ně přibyde také Průvodce modltbou, který připravuje Klára Maliňáková. 

Momentálně hledáme cesty, jak vám touto cestou nabídnout také hudební pořady. Bohužel z důvodu autorských a vydavatelských práv to zatím není možné, ale snažíme se :)

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group