Nové webové stránky

18. listopadu 2004 Aktuality z Proglasu

<strong><img alt='vlajka.gif' src='fileadmin/img/174/vlajka.gif' align='left' />Milí uživatelé nových webových stránek Proglasu, vítejte !<br /></strong>Jistě jste si všimli nového hávu, do kterého jsme oblékli tyto stránky. A novost nespočívá jen v grafické úpravě, ale především v obsahu stránek.

Milí uživatelé nových webových stránek Proglasu, vítejte!

Jistě jste si všimli nového hávu, do kterého jsme oblékli tyto stránky. A novost nespočívá jen v grafické úpravě, ale především v obsahu stránek. Už na homepage můžete vidět, kdo z moderátorů vás provází naším vysíláním a stejně tak pořad či písničku, kterou právě posloucháte. V sekci pořady se pak můžete podrobněji seznámit s tím, co všechno se chystá do vysílání. Současně připojujeme i několik tipů na vysílání z každého dne. A k dispozici je i archiv pořadů, které vás zaujaly.

Kromě kontaktů na nás a informací o každém pracovníkovi naší rozhlasové stanice, vás seznamujeme s aktuálním děním u nás i kolem nás. Ani tentokrát jsme vás nechtěli ošidit o postřehy z pera naše ředitele a dokonce si spolu s námi můžete projít prostory, ze kterých slýcháte naše hlasy. Pokud vás zajímá, kdo a kde připravuje informace z regionů, navštivte na webu regionální studia Proglasu.

Nabízíme vám i zpravodaje, které najdete v sekci edice Proglas .

Hudební novinky, Hitparádu nebo písemné zadání soutěže Proglaso najdete také lehce v příslušné sekci. Pro snadnější orientaci využijte vyhledávač. Do nejčastěji navštěvovaných sekcí se dostanete pomocí zkratek v horní části homepage.

Přejeme vám příjemné chvíle při procházení našich nových stránek!

 

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group