Program Proglasu v době nouzového stavu

Program v době nouzového stavu

Z důvodu zhoršené epidemické situace dochází v našem programu k mimořádným změnám, které platí do odvolání. Mši svatou přenášíme každý všední den od 18.00 a v neděli v 9.00. Každý večer od pondělí do pátku přidáváme od 20.00 modlitbu růžence.

V tomto období, kdy je omezená možnost osobně se účastnit bohoslužeb, jsme rozšířili nabídku přenosů – k prožití mše svaté zveme každý všední den v 18 hodin, v neděli pak jako obvykle v 9.00.

Večerní zíváčky najdete v našem programu ve všední dny již od 18.45.

Hlavní zprávy Proglasu uvádíme každý všední den mimořádně v 19 hodin.

V této nelehké době také mimořádně zařazujeme modlitbu růžence od pondělí do pátku od 20.00. V úterý a čtvrtek se od 8 večer můžete zapojit telefonicky. Ve zbylé dny modlitbu přenášíme z komunitní kaple salesiánů v Brně-Žabovřeskách. Obrazem můžete mše svaté a modlitbu růžence od brněnských salesiánů sledovat zde.

Pořady regionálních studií naladíte od pondělí do čtvrtka od 22 hodin. V pátek se od desáté hodiny večerní můžete těšit na vzdělávací cyklus.

Podle vývoje aktuální situace budeme dále upravovat náš program. Tyto změny nenajdete v programové příloze Katolického týdeníku. Děkujeme za pochopení!

 

 

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group