Hádej, kdo se vrátil

Hádej, kdo se vrátil

Pořad v souvislostech


Hádej, kdo se vrátil
Budeme vysílat

Dávám všechno
Dávám všechno
Dávám všechno
Vysílali jsme


Dávám všechno

Dávám všechno

Dávám všechno
Audioarchiv

Ve Čtení na pokračování uvádíme v premiéře prózu našeho moderátora Radka Habáně Hádej, kdo se vrátil. Poslouchejte od pondělí 20. ledna 2020 každý všední den v 11.05 a ve 21.30.

Veselá a prostořeká Anežka, nadpozemsky krásná a slavná Gábina, životem zkoušený Jakub a plachý Staník, ze kterého se stane ten největší mluvka na světě – to jsou hrdinové romantické, komediálně laděné prózy Hádej, kdo se vrátil.

Po patnácti letech se ze své strastiplné cesty za štěstím vrací domů Jakub Zachoval. Poklidný a ničím nerušený život jeho otce a sestry rázem vezme za své. Stejně tak sourozenců Sauerových, se kterými prožil dětství. Jakubův návrat ve všech vyvolá zašlé vzpomínky na mládí a ne tak docela ztracenou chuť společně zažít něco nového...

Kniha vznikla na motivy podobenství o marnotratném synu. Radka velmi zajímalo, co se dělo dál, když ztraceného syna láskyplně přijal jeho otec, zatímco bratr mu nedokázal odpustit.

Radek Habáň je autorem úsměvných fejetonů ze života moderátora Můj milý Deníček a knihy originálních komických pohádek Než zazvoní zvonec, kterou jste měli možnost slyšet v našem vysílání před několika lety.

V nové dvacetidílné rozhlasové dramatizaci knihy Hádej, kdo se vrátil účinkují: Kateřina Rýznarová, Radek Habáň, Zdislava Začalová, Jiří Miroslav Valůšek, Jan Novotný, Mariana Ambrožová, Ondřej Krajtl a v roli vypravěče Igor Dostálek.

Vypravěč (Igor Dostálek) s Gábinou (Kateřina Rýznarová)Jakub (Radek Habáň) se Staníkem (Jiří Miroslav Valůšek)Doktor (Ondřej Krajtl) a Staník (Jiří Miroslav Valůšek)

Výroba ruchůVýroba ruchů (déšť)Staníkova otáčecí káča

Jiří Miroslav Valůšek, Jan Novotný, Zdislava ZačalováStaník (Jiří Miroslav Valůšek) s Gábinou (Kateřina Rýznarová)Nahrávání ve studiu

Autor knihy Radek Habáň (Všechny tyto knihy přečetl)Stará cesta, která v knize hraje důležitou roliV hlavní roli: Igor Dostálek, Radek Habáň, Jiří Miroslav Valůšek, Zdislava Začalová, Kateřina Rýznarová

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group