Aktuálně

O domácím a sexualizovaném násilí

O domácím a sexualizovaném násilí

2. června 2023, 00:49 Na stole je téma

Lucie Hrdá je advokátka a spoluzakladatelka organizace BEZ TRESTU. Dlouhodobě se  specializuje na trestní a rodinné právo. Dnes je již etablovanou personou v oblasti domácího a sexualizovaného násilí. Aktivně vstupuje do diskuze a z pozice advokátky se také snaží měnit tuzemský právní systém. Hledá způsoby, jak jej zefektivnit, tak aby byl spíše na straně obětí, a snaží se vzdělávat veřejnost v oblasti této problematiky.

1. června 2023

Písničkář Slávek Janoušek v poslední době spolupracuje s básníkem Jiřím Žáčkem. Poté, co vydal album jeho zhudebněných básniček pro děti Koťata a album veršů pro dospělé Učitel Žáčkovi/Žáček učiteli, přichází s novinkou Život je krátký. Jde znovu o zhudebněné básně Jiřího Žáčka, tentokrát opět pro dospělé posluchače. Slávek Janoušek bude naším hostem v pořadu Jak se vám líbí ve čtvrtek 8. června 2023.

1. června 2023

V těchto hodinách k vám odchází elektronická verze Zpravodaje Proglasu č. 68. papírová verze bude následovat během několika dnů. Pěkné počtení!

Festival UNITED hledá dobrovolníky. Podmínkou je pouze věk

Festival UNITED hledá dobrovolníky. Podmínkou je pouze věk

1. června 2023, 15:48 Události

Křesťanský festival UNITED, chystaný na srpen ve Vsetíně s tématem Tady a teď, shání dobrovolníky. Ve vysílání jsme hovořili s mediálním koordinátorem 13. ročníku Lukášem Pokorným.

Dopoledne s Proglasem

Evangelizace?

Evangelizace?

5. října 2022, 07:00

CED má 30 let

30. září 2022, 10:35

Kampaň #nePINdej!

28. září 2022, 13:00

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group