13+

Datum a čas vysílání: 21. 4. 2021, 13:05
Autor: Ondřej Havlíček
Interpret: Josef Mlejnek - politolog, Josef Karlický - právník a vedoucí organizace Rekonstrukce státu,Josefem Karlickým Ondřej Havlíček - moderátor
Cyklus: 13+
Název pořadu: O možnosti předčasných voleb a o novele exekučního řádu

Předčasné volby jsou podle některých opozičních stran ideální cestou, po které by se teď měla Česká republika vydat. Prosazují je Piráti a hnutí STAN, koalice SPOLU zdůrazňuje předčasné volby až jako možný následující krok po vyslovení nedůvěry vládě, vládní strany potom diskuzi o předčasných volbách odmítají. Téma probereme s politologem Josefem Mlejnkem.

Novela exekučního řádu se připravovala velmi dlouho, s její podobou, která minulý týden prošla Poslaneckou sněmovnou, ale není spokojená velká část odborné veřejnosti. Pomůže tedy novela statisícům lidí v exekucích, jak její autoři slibovali? Probereme s Josefem Karlickým, právníkem a vedoucím organizace Rekonstrukce státu, která téma exekucí dlouhodobě sleduje.

Moderuje Ondřej Havlíček.


13+ V pořadu 13+ reagujeme na současné dění a ptáme se na podrobnosti. Sledujte naše rozhovory a diskuse každý všední den po zprávách v jednu odpoledne. 13+, to jsou aktuality v souvislostech.
Od 19. 3. 2022 je tento cyklus z kapacitních důvodů pozastaven.

Premiéra: 21. 4. 2021, 13:05
Opakování: 21. 4. 2021, 13:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group