13+

Datum a čas vysílání: 15. 4. 2021, 13:05
Autor: Ondřej Havlíček
Interpret: Roman Onderka - statutární místopředseda ČSSD, Tomáš Šmíd - Vysoká školy politických a společenských věd, Ondřej Havlíček - moderátor
Cyklus: 13+
Název pořadu: S Romanem Onderkou o stavu ČSSD a s Tomášem Šmídem o aktuální situaci na východní Ukrajině

ČSSD si na víkendovém sjezdu zvolila nové vedení, v čele strany stanul opět Jan Hamáček, staronovým statutárním místopředsedou se stal Roman Onderka. Strana má velké volební ambice a podle svých představitelů chce být jasnou levicovou stranou a mluvit jednotným hlasem, už v prvních dnech po sjezdu se ale její ministři ani neshodnou na personálních přesunech mezi ministerstvy. Co se sjezdem pro ČSSD změnilo? Mstí se nové vedení těm, kteří v kandidatuře neuspěli? A s čím půjde strana do podzimních voleb? Ptát se Romana Onderky bude Ondřej Havlíček. S druhým hostem, Tomášem Šmídem, politologem z Vysoké školy politických a společenských věd, potom probereme aktuální dění na východní Ukrajině, které svými vojenskými manévry ovlivňují Spojené státy i Rusko.


13+ V pořadu 13+ reagujeme na současné dění a ptáme se na podrobnosti. Sledujte naše rozhovory a diskuse každý všední den po zprávách v jednu odpoledne. 13+, to jsou aktuality v souvislostech.

Premiéra: 15. 4. 2021, 13:05
Opakování: 15. 4. 2021, 13:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group