František a jesličky z časopisu Duha

František a jesličky podle časopisu Duha
30. listopadu 2018 Advent, Pohádky Autor: Irena Kintrová

Letos začíná advent 2. prosince, a my v pondělí 3. 12. 2018 v ranním zíváčku budeme číst první úryvek z letošního adventního kalendáře "František a jesličky".

Aby to bylo ještě veselejší, celé vyprávění začalo už prvního prosince, takže si díly, které jste nemohli poslouchat, můžete pustit právě tady a teď- na konci článku!

Časopis Duha vychází jednou za čtrnáct dní pro zvídavé a věřící kluky a holky a příležitostně vydává i něco navíc (hry, plakáty, karty, pexesa...). každý rok také vyšel pro adventní dobu kalendář s příběhem, náměty k vyrábění. A protože každý rok začne advent jinak (letos až 2. 12. ale jindy třeba už 29.11.), pro všechny adventní kalendáře je začátek stanovený na 1. prosince. Letos k příběhu o svatém Františkovi můžete najít i náměty a úkoly k zamyšlení na webu Duhy.

V našem vysílání budeme číst v ranních zíváčcích po 6,45, ale protože jsou jen ve všední den a k tomu ještě je v půli prosince každou středu nahradí roráty, vystavíme každý den další díl k poslechu právě na tohle místo.

Přejeme vám krásné poslouchání, ale především dobrou přípravu na vánoční radování!

nativity-photographed-silhouette