Vánoce 2009 v Proglasu
Ve čtvrtek 17. prosince 2009 jsme se setkali se společenstvím pracovníků Proglasu na vánočním setkání. Nejdříve jsme poděkovali při mši svaté za vše za uplynulý rok a potom jsme se navzájem obdarovali u stromečku.
Moderuje:Svátek má: sv. Vilém, ct. Ivan / Ivan
| 10:00 | Zprávy |
| 10:05 | Dopolední proud |
| 10:15 | Nejen chlebem (Rádio 7) |
Ve čtvrtek 17. prosince 2009 jsme se setkali se společenstvím pracovníků Proglasu na vánočním setkání. Nejdříve jsme poděkovali při mši svaté za vše za uplynulý rok a potom jsme se navzájem obdarovali u stromečku.
| Nyní | Na stole je téma |
| 10:00 | Zprávy |
| 10:05 | Dopolední proud |
| 10:15 | Nejen chlebem (Rádio 7) |
| 10:30 | Vonička pro milovníky... |
| 11:00 | Čtení na pokračování |
| 11:30 | Dopolední proud |