Velikonoční pondělí na Proglasu

Velikonoční pondělí na Proglasu

Tematické pořady nás čekají i na Velikonoční pondělí 5. dubna.

V pondělí 5. dubna v 9 hodin přenášíme mši svatou z kostela Narození Jana Křtitele v Rokytnici nad Rokytnou. Celebruje P. Jan Krbec.

Zlaté nůžky, nit a jehla – to je název sváteční pohádky, který uslyšíte na Velikonoční pondělí 5. dubna. Od 14.30 uslyšíme o Štěpánovi, který našel kouzelné krejčovské nástroje, které mu změnily život.

Část seriálu Eschatologie s názvem Ježíš Kristus, první i poslední uslyšíte 5. dubna od 16 hodin. Věnovat se bude Vzkříšení mrtvých.

Velikonoce jsou oslavou smrti a vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista. Název pochází z označení „veliká noc“ – tedy noc ze soboty na neděli, kdy Ježíš vstal z mrtvých. Nejen o velikonočním oktávu a významu jednotlivých nedělí až do Svatodušních svátků hovoří P. Petr Šustáček, duchovní správce farnosti Kozmice u Hlučína. Pořad ostravského studia poslouchejte v pondělí 5. dubna ve 22 hodin.

Na Velikonoční pondělí jsou v krajích různé zvyklosti. Podělte se s námi o to, jak jste je prožívali vy. Na co nejraději vzpomínáte? Co prožívali naši prarodiče a co se nám dochovalo do dnešních dní? V Noční lince se na vás v pondělí 5. dubna od 22.30 p těší Jan Krbec.

Kompletní program najdete zde.

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group