Dlouhodobá soutěž pořadu Proglaso už zná svého vítěze

Dlouhodobá soutěž pořadu Proglaso už zná svého vítěze

Do brněnského studia Proglasu dnes zavítali ti, kteří se pravidelně účastní nedělního kvízu pro děti a dospívající Proglaso. Soutěž nabízí několik možností, jak se zapojit – odpovídat na SMS otázky, vypracovávat odpovědi do písemné části nebo volat do živého vysílání. Pět nejvytrvalejších a nejúspěšnějších dnes čekalo finálové klání.

Všech pět finalistů už za minulý školní rok prokázalo velkou vytrvalost a mnoho biblických znalostí. Pro všechny proto bylo dnešní klání hlavně odměnou.

 

IMG_0652

Mezi disciplíny dnes patřil například kunsthistorik nebo hudbyznalec, kdy soutěžící poznávali biblické události na obrázcích nebo v textech písní. Dále měli soutěžící za úkol přiřadit správné výroky správným biblickým postavám. Pro mnohé z nich byl nejnáročnější takzvaný gamebook, kdy odpověď na otázku nasměruje soutěžícího k dalšímu stanovišti. Ta však byla mnohdy skrytá, proto museli soutěžící kromě znalostí prokázat i všímavost.

IMG_0654Nakonec se na prvním místě umístila jediná dívka mezi finalisty Eliška Straková, druhé místo obsadil Vojta Hošek, třetí Jakub Malina, čtvrté Dominik Hluchník a na pátém místě se umístil Jindřich Petr. Gratulujeme!

 

 

IMG_0655IMG_0657IMG_0710