CD Všechno má svůj čas

Klubová cena

180,- Kč

Běžná cena

250,- Kč

O albu:

„Natáčet album dlouhých třináct let je dílem marnotratnosti, dílem bláznovství. A dílem zajímavá zkušenost. Některé písně ve Vás i po tolika letech rezonují, u jiných máte pocit, jaký člověk mívá, když si prohlíží staré fotografie. Zároveň vnímáte, že přes všechnu tu časovou propast je v nich cosi charakteristického. Jako byste se podívali do zrcadla. Žijeme ve zběsilém světě, ve kterém je však třináct let práce na jednom hudebním projektu především kariérní sebevraždou. Přesto, a možná právě proto, chováme v srdci naději, že „všechno má svůj čas“.“

Těmito slovy charakterizují své hudební album autoři Josef Fojta a Emanuel Míšek. Projekt, jehož název je podtržen skutečností dlouhých 13 let svého vzniku, přináší řadu témat lidského života v mnoha hudebních žánrech a podobách: Artificiální hudbu střídá rock, folk, jazz či šanson. To vše v podání Venduly Pančochové, Pavlíny Hejcmanové, Tomáše Šulaje, Kristýny Daňhelové, Kataríny Mikulové, Jiřího Pavlici, brněnské Kantilény, Hradišťanu, Pavla Wlosoka a dalších skvělých interpretů.

Josefa Fojtu můžete znát z křesťanské skupiny Střípky (CD Střípky 1 a 2), jako vedoucího komorního sboru Anima Una nebo dlouholetého spolupracovníka Hradišťanu. Je také autorem řady znělek Proglasu.

Emanuel Míšek působil několik let v našem rádiu jako moderátor a autor pořadů pro děti. V 90. letech měl folkrockovou skupinu Mezopotámie a hrajeme i jeho sólové písně.

 

 

 

 

 

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group