Proglas do nového. Podpoříte nás?

Proglas do nového. Podpoříte nás?

Se čtenáři Katolického týdeníku jsme se podělili o radost a zároveň poprosili o pomoc.

Podělili jsme se o radost, že se Proglas dožívá pětadvaceti let vysílání a že jste mnozí s tímto dílem nějak spojeni. Jsme rádi, že se daří dílo neokázalé, ale viditelné a funkční. Léta potvrdila, jak správné bylo původní rozhodnutí pracovat a žít z dobrovolných příspěvků. Přispívá ten, kdo nechce být na báječné vodní ploše Radia Proglas s „KaPry“ (Kamarády, spolupracovníky Proglasu) „černým pasažérem“. Velkoryse podporuje to, co sám užívá nebo z čeho se těší jeho blízcí. Ostatně právě rybu má Proglas ve znaku.

Děkujeme za důvěru – proměňovanou ve štědrost, že z vašich peněz vyrobíme a odvysíláme mnoho dobrého, co prospívá všem. Děkujeme za vaše dopisy, telefonáty, odezvy na sociálních sítích a také za mistrovskou síť dvanácti set pomocníků, obsluhujících na padesát tisíc vás podporovatelů.

A teď přichází ta prosba: zatímco v regionech je o studia Proglasu dobře postaráno, na Barvičově ulici v Brně už jsou pro nás prostory malé, nekoncepční, nepraktické. Děláme toho dnes mnohem víc než na začátku. Stěhovat se musíme i z dalších vážných důvodů. Rozhodli jsme se proto přesídlit na Olomouckou ulici 7, tři zastávky od Hlavního nádraží, na prosluněnou dvojnásobnou plochu, kterou chceme upravit podle parametrů rádia 21. století. Nikdy jsme nebyli „ve svém“, i nadále bude pro nás výhodné být v podnájmu.

Kolik na to potřebujeme? 11 milionů. Je to třetina našeho ročního rozpočtu. Můžeme slíbit, že se pak dlouho nikam stěhovat nebudeme. Pokud ke svému běžnému příspěvku pro Proglas přidáte tisícikorunu, zvládneme to! A vy, příležitostní přispěvatelé, můžete udělat něco, z čeho budete mít nezkalený dobrý pocit. Dovolujeme si na následujících stranách se s vámi rozdělit o sny a plány, které s vámi a pro vás mohou ožít.

MARTIN HOLÍK, jednatel Radia Proglas a MARTINA TREMBULÁKOVÁ, předsedkyně správní rady Nadačního fondu Radia Proglas

Podpořím vás

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group

Akce Proglasu v roce 2020

Zde se můžete podívat, kam se Proglas v tomto roce chystá a co ho čeká.