Studio Brno

Náš tip
Datum a čas vysílání: 4. 10. 2021, 20:15
Autor: Jan Novotný
Interpret: Ivana Štolpa – zakladatelka a ředitelka útulku pro opuštěná zvířata na brněnské Kociánce, Kateřina – vedoucí provozu Stáje Dromy při útulku na Kociánce, paní Miroslava – pracovnice v domově pro seniory a chovatelka koní, Anna Janošková – housle a zpěv
Cyklus: Z regionálních studií
Název pořadu: Můj koníčku ryzovraný

Můj koníčku ryzovraný – pořad věnovaný životu starých koní a také jejich odcházení. A samozřejmě lidem, kteří je doprovázejí.

Svatý František z Assisi je ochráncem a patronem zvířat – na jeho památku, tedy na 4. říjnový den, každoročně připadá Světový den zvířat.

O čtvrt na devět večer vás pozveme na návštěvu Stáje Dromy, která poskytuje domov koním v nouzi, koním starým, nechtěným nebo týraným. Přes dvacet let je pevnou součástí soukromého útulku pro psy a jiná zvířata Interpespenzion Brno. Koníci z této stáje nejsou nabízeni k osvojení.

Také se zastavíme v jedné zahrádkářské kolonii na brněnské periferii, abychom slyšeli o třech koních, jejichž domovem je malebné místo obklopené lesem, loukou i paneláky.


Z regionálních studií – najdete zde informace, zajímavosti a rozhovory z regionálních studií v Praze, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Litoměřic a Českých Budějovic. Vysíláme pondělí – čtvrtek 20.15, repríza vždy následující den ve 22.00.

Premiéra: 4. 10. 2021, 20:15
Opakování: 4. 10. 2021, 20:15, 5. 10. 2021, 22:00, 5. 1. 2022, 22:00

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group