13+

Datum a čas vysílání: 11. 2. 2021, 13:05
Autor: Ondřej Havlíček
Interpret: Ondřej Havlíček - moderátor, Petr Honzejk - komentátor HN, Tomáš Prouza - prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu
Cyklus: 13+
Název pořadu: Kompenzace podnikatelům a uzavření tří okresů

Vláda slibovala podnikatelům sdružit podpůrné programy do jednoho přehledného a komplexního, nakonec ale zachovala stávající programy a jen upravila některé jejich části. Jak se vůbec podnikatelům dlouhodobě žije s vládními podpůrnými programy? A co by se podle nich mělo změnit? O tématu budeme mluvit s Tomášem Prouzou, prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu. K debatě jsme zvali také zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu, to ale nabídku odmítlo.

Druhá polovina pořadu bude patřit rozhovoru s komentátorem Hospodářských novin Petrem Honzejkem. Co říká na dnešní uzavření tří okresů (Cheb, Sokolov, Trutnov)? Probereme také atmosféru v Poslanecké sněmovně nebo politická jednání o prodlužení nouzového stavu.

Moderuje Ondřej Havlíček. 


13+ V pořadu 13+ reagujeme na současné dění a ptáme se na podrobnosti. Sledujte naše rozhovory a diskuse každý všední den po zprávách v jednu odpoledne. 13+, to jsou aktuality v souvislostech.

Premiéra: 11. 2. 2021, 13:05
Opakování: 11. 2. 2021, 13:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group