Dopoledne s Proglasem

Datum a čas vysílání: 3. 12. 2020, 09:00
Autor: Kateřina Rózsová
Interpret: Marcela Kopecká - moderátor, Mgr. Otto Broch - hlavní kaplan Vězeňské služby, Daniel Tománek - projekt Rouškolapky, PhDr. Mgr. Jiří Škvor, MBA - vedoucí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce Charity Česká republika, Mgr. Jana Matulíková - kaplanka ve věznici Vinařice
Cyklus: Dopoledne s Proglasem
Název pořadu: Kaplani ve věznicích

Včera proběhlo Slavnostní vyslání Otto Brocha do služby hlavního kaplana Vězeňské služby. S čím do této služby přichází, se zeptáme hned v úvodu pořadu. Představíme rouškolapky a bude nás zajímat, co pro  Charitu Česká republika znamená získání certifikátu od agentury Evropské unie ECHO. A v duchovním povzbuzení se znovu vrátíme mezi vězeňské kaplany. Naším hostem bude Jana Matulíková z Církve bratrské, která slouží jako kaplanka ve věznici Vinařice a pracuje jako dobrovolnice pro vězněné i odsouzené v pražské věznici na Pankráci.


Dopoledne s Proglasem – od pondělí do pátku zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Jsme v tom s vámi - už 25 let! (každý všední den 9.00, repríza 0.05). 

Premiéra: 3. 12. 2020, 09:00
Opakování: 3. 12. 2020, 09:00, 4. 12. 2020, 00:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group