Radio Proglas » Podpořit » Peněžité dary

Peněžité dary

Finanční částku můžete darovat na účet Nadačního fondu Radia Proglas:
 
č. ú.: 4200043003/5500 Raiffeisenbank a.s.

těmito způsoby:

Potvrzení o darované částce a příp. dotazy a informace vám zodpovíme na adrese: uctarna@proglas.cz.

Darovací smlouva

Darovací smlouva Nadační fond Radia Proglas (dokument MS Word)Darovací smlouva Nadační fond Radia Proglas

Darovací smlouva Radio Proglas s.r.o. (dokument MS Word)Darovací smlouva Radio Proglas s.r.o.

Kolik darovat

Chcete-li si darováním snížit svoji daň z příjmu (kalkulačka snížení daňového základu) , musíme za rok darovat aspoň 1000 Kč (kdo má daňový základ méně než 50 tisíc, stačí když daruje o něco víc, než jsou 2 % ze základu daně).
Maximální částka darů není omezená, ale do daňového přiznání si můžeme uplatnit jen maximálně 10 % z našeho základu daně. Přitom je potřeba mít doklad o zaplacení (nebo výpis z účtu), na kterém je datum do 31 .12. toho roku, ve kterém dar uplatňujeme v daňovém přiznání.
Finanční úřad chce většinou na vyšší částky doložit darovací smlouvu. V té musí být uveden účel a příjemce daru, aby odpovídal zákonu.

Pokud chcete, aby váš dar byl anonymní, PROSÍM! sdělte nám to písemně, telefonicky nebo mailem na adresu: uctarna@proglas.cz.

Jak darovat

Potvrzení o darované částce vám vystavíme a dotazy jak darovat vám zodpovíme na adrese: uctarna@proglas.cz

Převodem z účtu na účet - jednorázový

1) účet Nadačního fondu Radia Proglas

číslo účtu: 4200043003/5500 Raiffeisenbank a.s.
bankovní spojení  Raiffeisenbank a. s., Masarykova 30, CZ - 602 00 Brno 
IBAN: CZ42 5500 0000 0042 0004 3003
BIC: RZBCCZPP

jako variabilní symbol (VS) uveďte své členské číslo Klubu přátel Radia Proglas  nebo evidenční číslo nebo číslo, které nám sdělíte např. korespondenčním lístkem spolu s adresou dárce pro identifikaci vaší platby. Pokud VS nenapíšete, prosíme, uveďte při posílání daru svou identifikaci do zprávy pro příjemce, děkujeme! KS je většinou 558.

2) účet Nadačního fondu Radia Proglas pomocí QR platby

pokud vlastníte chytrý telefon a máte v něm aktivované elektronické bankovnictví, můžete si údaje k platbě načíst pomocí QR kódu. Platba probíhá na výše uvedený účet Nadačního fondu (4200043003/6800 Sberbank CZ, a.s.).

Více informací naleznete na samostatné stránce věnované QR platbám.

Převodem z účtu na účet – trvalý

Trvalý příkaz  stačí vyplnit ve Vaší bance formulář pro trvalý příkaz s údajem částky, kterou budete posílat, doby, po kterou ji budete posílat a vyplnit kolonku variabilní symbol, kde napíšete Vaše členské číslo nebo evidenční číslo nebo číslo, které nám sdělíte telefonem nebo korespondenčním lístkem spolu s adresou dárce pro identifikaci Vaší platby. KS je většinou 558.
Opět platí  :

na účet Nadačního fondu Radia Proglas

číslo účtu: 4200043003/5500 Raiffeisenbank a.s.
bankovní spojení  Raiffeisenbank a. s., Masarykova 30, CZ - 602 00 Brno 
IBAN: CZ42 5500 0000 0042 0004 3003
BIC: RZBCCZPP

SIPO

Milí posluchači, pro dárce, kteří by rádi přispívali formou SIPO, nabízíme vyplnění přiloženého formuláře (dokument Adobe PDF)přiloženého formuláře, který nám, prosím, vyplněný a podepsaný odešlete na naši adresu: RADIO PROGLAS s.r.o., Barvičova 85, 602 00 Brno, nebo naskenovaný na e-mailovou adresu: sipo@proglas.cz.
Tuto možnost přispívání využijeme poprvé v září 2014. Na tento měsíc jsme již prvním zájemcům SIPO předepsali. Děkujeme za vaše pravidelné dary, modlitby a prosby za všechny, kteří se podílejí na díle Radia Proglas.

Poštovní poukázkou (složenkou typu „A“)

na výše uvedená čísla účtů u Raiffeisenbank a.s. Vzor vyplněné poštoní poukázky:

klikni pro zvětšení obrázku

GP webpay - bezpečné on-line platby na InternetuPlatební kartou – GP webpay

Snadno, rychle a bezpečně - z domova kdekoliv na světě! Proglas uzavřel smlouvu na akceptaci platebních karet pro platby kartou na internetu se svou zpracovatelskou bankou, může po instalaci řešení akceptovat v systému 3D-Secure všechny typy platebních karet asociací VISA a MasterCard. Jedná se jak o elektronické platební karty VISA Electron a Maestro, tak embosované karty VISA, MasterCard.

Poslat dar on-line platební kartou.

PaySec - bezpečné a rychlé platby na InternetuPlatební systém PaySec

Rychlý, levný a bezpečný způsob plateb na Internetu. Stačí mít konto u kterékoli české banky a zaregistrovaný účet PaySec.

Pokud již máte účet PaySec založený, podpořete nás zasláním daru.

Osobně

dary můžete také předat osobně na adrese: Barvičova 85, 602 00 Brno. V tomto případě nebude vaše darovaná částka krácena žádným manipulačním poplatkem. Osobně můžete předat své dary také v našich regionálních studiích - kontakty.

Kdo může darovat

Jednotlivci/osobnosti

mohou poskytnout peněžitý dar s možností uvedení jejich jména v seznamu dárců ve VZ Nadačního fondu Radia Proglas.
Mohou tak dát tak dobrý příklad ostatním. Každý dárce dostane potvrzení o daru (získání daňově odečitatelné položky viz kalkulačka snížení daňového základu).
Na základě darovací smlouvy můžete podpořit činnost Nadačního fondu Radia Proglas libovolnou částkou. Účel svého daru musíte specifikovat, tak jak je uvedeno v darovací smlouvě.

Skupiny

se také mohou složit se na podporu vysílání peněžitým darem (skupinami mohou být např. křesťanská společenství, pracovní kolektivy, třídy, umělecké soubory, studenti, rodiny, party kamarádů – prakticky kdokoliv). Skupiny mohou získat všechny výhody jako jednotlivci či firmy.

Firmy

mohou získat umístění aktivního vlastního odkazu s firemním logem na tomto webu a obdržet darovací smlouvu dle vlastního výběru a volby podpory a darů.

Aktualizace pro rok 2016: HelHor

Partneři

Více

Proglas digitálně naladíte také ve vaší televizi včetně satelitu. V TV můžete využívat elektronický program.

Pout Krakov 2016

Programové tipy

PředchozíDalšíPředchozíDalší

Z jiných webů

tisk.cirkev.czwww.katyd.czwww.signaly.czwww.vira.cz

Jsme na sítích

FacebookTwitterTwitterSignályYouTubeGoogle

© 2016 VIZUS | CMS | technický správce

RADIO PROGLAS - K větší slávě Boží | správce obsahu | prohlášení | textová verze | mapa stránek | RSS

Právě vysíláme:
Písničky; Písnička: Český fousek (2014); Interpret: Segrado František; Album: Segrado František, Horáček Michal: Segrado