Dopoledne s Proglasem

Datum a čas vysílání: 2. 12. 2020, 00:05
Autor: Marcela Kopecká
Interpret: Marcela Kopecká - moderátor, prof. Jiří Beran - Lékařská komise ČOV, ředitel Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové, Petr Naske - Národní pedagogický institut České republiky, Jednota školských informatiků, Kateřina Koubová - šéfredaktorka Katolického týdeníku, Jitka Anderlíková - ředitelka neziskové organizace Fórum pro prožitkové vzdělávání, P. Libor Všetula - ředitel Salesiánského mediálního centra a Salesiánské komunity v Brně
Cyklus: Dopoledne s Proglasem
Název pořadu: Děti na síti

Děti on line, to je téma, o kterém budeme mluvit v dalším vydání pořadu Dopoledne s Proglasem. Zaměříme se na bezpečné chování na síti a probereme také to, co se zdravím našich potomků udělal letošní rok. Nedostatek pohybu a sportu, zákaz tělocviku a distanční výuka - co všechno ovlivnilo jejich fyzickou a psychickou kondici? I na to se budeme ptát v prvním prosincovém vydání našeho pořadu. 


Dopoledne s Proglasem – od pondělí do pátku zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Jsme v tom s vámi - už 25 let! (každý všední den 9.00, repríza 0.05). 

Premiéra: 1. 12. 2020, 09:00
Opakování: 1. 12. 2020, 09:00, 2. 12. 2020, 00:05

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group