Dopoledne s Proglasem

Datum a čas vysílání: 30. 6. 2020, 00:05
Autor: Kateřina Rózsová
Interpret: Marcela Kopecká - moderátor, Josef Mlejnek - Institut politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, Roman Máca - Institut pro politiku a společnost., Eva Voldřichová Beránková- Ústav románských studií Filosofická fakulta Univerzity Karlovy, Jitka Boušková - vedoucí kanceláře Národní sítě Zdravých měst České republiky
Cyklus: Dopoledne s Proglasem

V dnešním vydání pořadu Dopoledne s Proglasem jsme o prvním kole prezidentských voleb v Polsku mluvili s Josefem Mlejnkem z Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. S naším dalším hostem Romanem Mácou jsme představili nejčastější mýty kolem 5G sítí. 120 výročí od narození francouzského spisovatele Antoina de Saint Exupéryho připomněla  Eva Voldřichová - Beránková z Ústavu románských studií Filosofické fakulty Univerzity Karlovy. V závěru pořadu byla hostem vedoucí Kanceláře Národní sítě Zdravých měst Jitka Boušková.


Dopoledne s Proglasem – mimořádný magazín těchto dnů reflektující současnou situaci kolem pandemie koronaviru. Od pondělí do pátku zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Každý všední den mezi devátou a desátou. Jsme v tom s vám - už 25 let.

Premiéra: 29. 6. 2020, 09:00
Opakování: 29. 6. 2020, 09:00, 30. 6. 2020, 00:05