Jaroslava Otradovcová

Jaroslava Otradovcová

redaktorka zpravodajství

E-mail: -mEkU~l9-onjGKfj-%yk9W7r
Funkce: redaktor/ka, zpravodajství, zaměstnanec
Nick: JarO

Žurnalistiku a mediální studia jsem absolvovala na Masarykově univerzitě v Brně (2004), dále jsem studovala na Katolické univerzitě ve slovenském Ružomberku a na univerzitě Luiss Guido Carli v Římě, kde jsem také v letech 2000 a 2001 pracovala ve Vatikánském rozhlasu. V tuzemsku jsem sbírala zkušenosti v Plzeňském deníku a brněnské Rovnosti, po návratu z Itálie na Radiu Petrov. Následoval dvanáctiletý odskok do jiné profese a mateřství, který přetvořil doslova zázrak: v 2015 jsem začala spolupracovat s Radiem Proglas, kde jsem zakotvila ve zpravodajství. 

Abych předešla dotazům na mé další profese, které se poslední dobou objevují: Vystudovala jsem i jednooborovou psychologii a následně prošla rigorózním řízením v oboru sociální práce. V bakalářském studiu jsem se věnovala psychologii práce, ale v magisterském jsem neodolala "klinice". Jsem člověk, který se zaměřuje na řešení a aplikaci terorií v praxi. Mé nastavení se projevuje i žurnalistické praxi a týmové práci, přiznávám:-) V této oblasti jsem činná o víkendech a o prázdninách.

Zobrazit všechny články autora

NyníKomorní hudba
Skladba: Duetto číslo 1 pro housle a fagot - Largo; Autor: Paganini Nicolo; Sóla: Eret Pavel - housle, Leblois Franck - fagot
02:00Oktáva
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písničky před svítáním
05:00Písně
05:57Myšlenka na den
06:00Písně

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group