Anna Janošková

Anna Janošková

redaktorka zpravodajství, pořadů 13+, Studio Brno, Jak se vám líbí

Mobil: 724890990
E-mail: 58Ay99enW5nx4Z4WHiEyX-5kT-M
Funkce: redaktor/ka, regiony, externista, zpravodajství
Nick: anja

Narodila jsem se v Olomouci, kořeny mám na Horňácku a pobývám v Brně. Po absolvování německojazyčného středoškolského studia jsem pokračovala na Fakultu sociálních studií, kde studuji obor Mediální studia a žurnalistika spolu s mezinárodními vztahy.

Mezi mé oblíbené činnosti patří hra na housle a hudba obecně, kultura, turistika, starání se o kytky, práce na zahradě, četba, trávení času s lidmi, hlídání děti nebo zvířat (občas je to dost podobné) a žití života plnými doušky a srdcem.

Mám svá hudební uskupení, jedním je cimbálová muzika Šarkan a druhým je indie poprockové uskupení S(c)hody. 

Oblíbení hudební interpreti: Zrní, Květy, Zuzana Navarová, Lenka Dusilová, Barbora Poláková, Karel Plíhal, MIDI Lidi, Bert and Friends, MATKA, Kapitán Demo, Mig21, Enya, Daft Punk, Glass Animals, AURORA, Cage the Elephant, Blur, The Velvet Underground, Simon Garfunkel

V Proglasu působím jako redaktorka zpravodajství. Na starosti mám většinou i pozvánky z Brna a vypomáhám taky s relací 13+. Občas tvořím pořady pro Studio Brno a podílím se na hudebním pořadu Jak se vám líbí. Během podzimu 2020 jsem si v rádiu úspěšně splnila svoji žurnalistickou praxi.

Zobrazit všechny články autora

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group