Anna Janošková

Anna Janošková

redaktorka zpravodajství, externistka

Mobil: 724890990
E-mail: 58Ay99enW5nx4Z4WHiEyX-5kT-M
Funkce: redaktor/ka, externista, zpravodajství
Nick: anja

Narodila jsem se v Olomouci, kořeny mám na Horňácku a bydlím v Brně a u Brna. Trošku je v tom zmatek. Každopádně jsem chodila na brněnské Gymnázium Křenová a nyní studuji na Fakultě sociálních studií obor Mediální studia a žurnalistika spolu s mezinárodními vztahy. 

Mezi mé koníčky patří hra na housle, lození a chození po horách, cestování, trávení času s lidmi, starání se o malé děti nebo zvířata (občas je to dost podobné) a pozorování a dokumentování různých věcí a situací. Mám svá hudební uskupení, jedním je cimbálová muzika Šarkan a druhým ještě méně známé indie poprockové uskupení S(c)hody. 

V životě bych chtěla být lidem přínosná, zprostředkovávat jim radosti i věci vážnějšího rázu, ať už textem, foto či audio dokumentací nebo jakkoli jinak. Zatím se mi daří malý projekt v podobě podcastu (Ne)mysli na to.

V Proglasu působím jako redaktorka zpravodajství, slyšet mě můžete zhruba dvakrát týdně ve zprávách nebo pozvánkovém bloku. Během podzimu 2020 jsem si v Proglasu úspěšně splnila svoji žurnalistickou praxi.

Zobrazit všechny články autora

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group