Sabina Hauserová

Sabina Hauserová

vedoucí produkce

E-mail: %anE93hgc8m%C%hg2enCO1p
Funkce: vedení, dramaturg, zaměstnanec
Nick: SaHa

Moje jméno je Sabina Hauserová. V Proglasu se vyskytuju poměrně dlouho – během svého studia na Biskupském gymnáziu v Brně jsem začala v Proglasu vypomáhat. Po maturitě jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu, kde jsem vystudovala bakalářský a následně navazující magisterský obor Teorie interaktivních médií. Ten spojuje umění, techniku a filozofii. Ve své bakalářské práci jsem se věnovala uměleckému projektu Český kalendář Michala Horáčka. V diplomové práci, kterou jsem své působení na univerzitě ukončila, jsem se zaměřila na Dominanci obrazů v postmoderní době, konkrétně jsem zkoumala fenomény knižního traileru a emoji překladů knih.

Mezi mé zájmy patřilo vždy psaní (nějakou dobu jsem navštěvovala i kurzy tvůrčího psaní), což teď můžu plně využít při své práci. Mezi mé další koníčky patří četba, nové technologie, kultura a deskové hry. Ve volném čase také ráda cestuji, mám ráda turistiku a jízdu na kole.

V současnosti se v Proglasu zabývám především činnostem souvisejícím s programem a propagací – vybírám programové tipy, připravuji newsletter (k jeho odběru se můžete přihlásit zde) a starám se také o sociálním sítě. Na starost mám i přípravu podkladů pro Katolický týdeník a další časopisy. Můj hlas můžete slyšet v pondělí v 16.00 v pořadu Kukadlo, ve kterém vás vždy upozorním na to nejzajímavější z našeho programu a přiblížím, co zajímavého se v rádiu děje.

Od 1. dubna jsem vedoucí oddělení produkce.

Zobrazit všechny články autora

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group