Sabina Hauserová

Sabina Hauserová

redaktorka, sociální sítě, zástupce editora

E-mail: %anE93hgc8m%C%hg2enCO1p
Funkce: redaktor/ka, zaměstnanec
Nick: SaHa

Moje jméno je Sabina Hauserová. V Proglasu se vyskytuju poměrně dlouho – během svého studia na Biskupském gymnáziu v Brně jsem začala v Proglasu vypomáhat. Po maturitě jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu, kde jsem vystudovala bakalářský a následně navazující magisterský obor Teorie interaktivních médií. Ten spojuje umění, techniku a filozofii. Ve své bakalářské práci jsem se věnovala uměleckému projektu Český kalendář Michala Horáčka. V diplomové práci, kterou jsem své působení na univerzitě ukončila, jsem se zaměřila na Dominanci obrazů v postmoderní době, konkrétně jsem zkoumala fenomény knižního traileru a emoji překladů knih.

Mezi mé zájmy patřilo vždy psaní (nějakou dobu jsem navštěvovala i kurzy tvůrčího psaní), což teď můžu plně využít při své práci. Mezi mé další koníčky patří četba, nové technologie, kultura a deskové hry. Ve volném čase také ráda cestuji, mám ráda turistiku a jízdu na kole. V současnosti je mým hlavním zájmem práce, ale aktivně se ještě věnuji orientálním tancům.

V současnosti se v Proglasu zabývám především činnostem souvisejícím s programem a propagací – vybírám programové tipy, připravuji newsletter (k jeho odběru se můžete přihlásit zde) a starám se také o sociálním sítě. Na starost mám i přípravu podkladů pro Katolický týdeník a další časopisy. Můj hlas můžete slyšet každý týden v pondělí v 16.00 v pořadu Kukadlo, ve kterém vás vždy upozorním na to nejzajímavější z našeho programu a přiblížím, co zajímavého se v rádiu děje. Jsem také zástupkyní editora.

Pokud byste měli zájem o programové tipy – třeba pro váš farní časopis – napište mi na %anE93hgc8m%C%hg2enCO1p.

Zobrazit všechny články autora