Sabina Hauserová

Sabina Hauserová

produkční, sociální sítě, PR

E-mail: %anE93hgc8m%C%hg2enCO1p
Funkce: zaměstnanec
Nick: SaHa

Moje jméno je Sabina Hauserová. V Proglasu se vyskytuju poměrně dlouho – během svého studia na Biskupském gymnáziu v Brně jsem začala v Proglasu vypomáhat. Po maturitě jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu, kde jsem vystudovala bakalářský a následně navazující magisterský obor Teorie interaktivních médií. Ten spojuje umění, techniku a filozofii. Ve své bakalářské práci jsem se věnovala uměleckému projektu Český kalendář Michala Horáčka. V diplomové práci, kterou jsem své působení na univerzitě ukončila, jsem se zaměřila na Dominanci obrazů v postmoderní době, konkrétně jsem zkoumala fenomény knižního traileru a emoji překladů knih.

Mezi mé zájmy patřilo vždy psaní (nějakou dobu jsem navštěvovala i kurzy tvůrčího psaní), což teď můžu plně využít při své práci. Mezi mé další koníčky patří četba, nové technologie, kultura a deskové hry. Ve volném čase také ráda cestuji, mám ráda turistiku a jízdu na kole.

V současnosti se v Proglasu zabývám především činnostem souvisejícím s programem a propagací – vybírám programové tipy, připravuji newsletter (k jeho odběru se můžete přihlásit zde) a starám se také o sociálním sítě. Na starost mám i přípravu podkladů pro Katolický týdeník a další časopisy. Můj hlas můžete slyšet v pondělí v 16.00 v pořadu Kukadlo, ve kterém vás vždy upozorním na to nejzajímavější z našeho programu a přiblížím, co zajímavého se v rádiu děje.

Pokud byste měli zájem o programové tipy – třeba pro váš farní časopis – napište mi na %anE93hgc8m%C%hg2enCO1p.

Zobrazit všechny články autora

NyníKomorní hudba
Skladba: Sonate h moll pro flétnu a klavír BWV 1030 - Andante; Autor: Bach Johann Sebastian; Sóla: Gérard Jean-Claude - flétna, Blumenthal Daniel - klavír
02:00Zrcadlo týdne
02:15Komentář týdne
02:25Písně
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písničky před svítáním
05:00Varhanní hudba

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group