Hana Svanovská

redaktorka

E-mail: %onx5ficW7c-6be~78FhTj
Funkce: bývalý zaměstnanec, zaměstnanec
Nick: HaSva

Do Proglasu jsem nastoupila v listopadu roku 2010, zprvu na pozici tajemnice redakce. Brzy jsem ale začala natáčet vlastní pořady a věnovat se redaktorské práci jako takové. Od ledna 2016 mám na starosti literární vysílání  - pořady Knihovnička, Čtení na pokračování a Střípek poezie, věnuji se také dramaturgii pořadu Myšlenka na den. Příležitostně mě můžete slyšet také v pořadech Křesťan a svět nebo Mezi slovy.

Narodila jsem se v Brně a bydlím zhruba půl hodiny pěšky od sídla rádia. Kromě toho, že jsem nenapravitelně vášnivá čtenářka, jak jste si asi všimli, mě moc baví koncerty, zejména vážná hudba a jazz. Nepohrdnu ani dobrou rockovou a folkovou muzikou. Taky mám ráda sklepní divadelní scény a filmy pro náročné (mým favoritem je ruský režisér Andrej Tarkovskij). Miluji televizní sportovní přenosy, zejména ty fotbalové a tenisové (naopak mě na rozdíl od většiny žen takřka vůbec nezajímá hokej).

Aktivně zpívám v gospelovém sboru naší kolegyně Zuzany Petlanové (www.brnogospel.cz) a ráda chodím na dlouhé výlety (zejména po různých koutech Vysočiny).

Miluji ostrá jídla, indickou a vietnamskou kuchyni zejména (čím ostřejší chilli papričky, tím jsem šťastnější). V posledních letech mi taky hodně chutnají piva z malých pivovarů.

Ráda hlídám děti svých přátel.

Jsem šťastně svobodná a nehodlám na tom nic měnit.

 

Zobrazit všechny články autora

Darujme.cz

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group