Karolina Antlová

Karolina Antlová

moderátorka 2001–2013

Funkce: redaktor/ka, bývalý zaměstnanec
Nick: KarAn

Minulost: Jsem uřvané mimino, o které se stará maminka, tatínek a někdy o osm let starší sestra. Nejvíce jezdíme do Drnholce, kde vyrůstal tatínek, a také na Vsetín, kde se narodila maminka. Do první třídy se strašně moc těším, sedám si vedle blonďaté holčičky, ze které se asi po půl hodině vyklube Marek. Chodím už do páté třídy, a tak je tu moje první velká láska, z mé i jeho strany zcela platonická. Je mně patnáct let a už mám občanku. Tahám ji všude sebou a nejraději ji ukazuju v kině, to se cítím fakt dobře. S občankou přichází moje druhá velká láska, z mé strany platonická, z jeho strany absolutní nezájem. Pubertu mám zdárně za sebou, psychické následky jsou minimální. Světe, jdu tě zachránit:-)!

Přítomnost: ...nezachránila jsem nikoho......pořád jsem nikoho nezachránila.....a pořád jsem:-)

Budoucnost:  Tvář mám zrýhovanou vráskami, na hlavě široký koubouk, obeplou halenu na knoflíky, na ramenou pléd a dlouhou sukni až po kotníky. Obuté mám vysoké šněrovací boty a sedím v houpacím křesle uprostřed veliké zahrady. Všude rostou růže, kopretiny, tulipány a  nedaleko je ovocný sad. Píšu knihy o tom, jak jsem uměla žít i neuměla, jak jsem milovala i milovat nedokázala, jak jsem pokušením odolala i podlehla, jak jsem se smála i plakala…

Věčnost: Všechno vnímám v jednom bodě, rozumím Einsteinovým teoriím, chemickým i matematickým vzorcům, každému literárnímu i hudebnímu dílu a v každém matematickém zlomku slyším tóny. Vidím v jednom příčiny, souvislosti i následky. Vidím první molekulu i poslední. Rozumím začátku i konci. Vnímám vše pravdivě. Jsem v plnosti. Láska je to, čím existuji.

Zobrazit všechny články autora

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group