Život víry – svědectví o cestě člověka k Bohu

Život víry – svědectví o cestě člověka k Bohu
22. září 2011 Archiv článků Autor: Terezie Breindlová

Od 26. září se v pondělních večerech setkáte s novým cyklem pořadů z produkce Trans World Radia. Drogy, syndrom vyhoření, sebedůvěra, ale i rakovina a smrt manželky či úcta k nenarozenému životu – to jsou jen některá z témat tohoto seriálu. O své životní příběhy, o to, jak prožívali boj sami se sebou a také s Bohem a vírou, se s posluchači podělí řada hostů.

Život víry – to je nový cyklus pořadů, který přináší obyčejná svědectví obyčejných lidí o jejich každodenním boji, rutině, nesnázích a zkouškách; stejně jako o vítězstvích a hmatatelných důkazech Boží přítomnosti v životě křesťana. Vysíláme každé poslední pondělí v měsíci vždy ve 22 hodin večer, opakujeme následující čtvrtek v 16 hodin.

Můžete znát všechny potřebné informace a můžete jim i věřit. Ale pokud se týkají duchovních věcí, je důležité je ještě zažít, dotknout se jich na vlastní kůži“, říká Daniel Kaleta, host prvního pořadu z cyklu Život víry. Rozhovor připravila na pondělí 26. září Lucie Endlicherová, na Proglasu naladíte ve 22 hodin s reprízou ve čtvrtek 29. září v 16.00.