Nový rok na vlnách Proglasu

Nový rok na vlnách Proglasu
28. prosince 2018 Aktuality z Proglasu Autor: Sabina Hauserová

Zajímavé pořady prvního dne roku 2019.

V 9 hodin na Slavnost Matky Boží Panny Marie přenášíme mši svatou z kostela svatého Augustina v Brně, celebruje P. Josef Novotný.

Od 10.30 naladíte Poselství papeže Františka k 52. Světovému dni míru v podání P. Martina Holíka.

Do prvního Barvínku roku 2019 jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího, co se v něm stalo v uplynulém roce. Pamatujete si například na Slepičí školu? Zavzpomínáme také na Momo a Símu nebo na to, jak mluvit korejsky. V čase od 16. hodiny se na vás těší Bětka a Romča.

Úvodní díl vzdělávacího cyklu, zastavujícího se u témat vycházejících z osmera Kristových blahoslavenství připravil Jan Novotný s P. Liborem Všetulou a P. Pavlem Fatěnou. V následném cyklu se zastaví nad tématy jednotlivých blahoslavenství, jak je zapsali svatý Matouš v Horském kázání a svatý Lukáš v tzv. Řeči na rovině. Pořad s názvem Blahoslavenství z hory i roviny naladíte v 18 hodin. (Samotný seriál budeme vysílat od soboty 19. ledna, vždy od 20.15.)

Baladický pořad s názvem Kdo je sám, vždy kroky slyší, volně navazuje na vánoční koláž Maličkým. Je sestavený z veršů a drobných próz Bohuslava Reynka, Zuzany Novákové, Josefa Heyduka, Václava Prokůpka a dalších autorů. Texty proloží zaznamenané vzpomínky starších lidí na Vánoce jejich dětských let. Poslouchejte ve 21.30.

Partneři

Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.czn

Regiony

Regiony

Akce Proglasu v roce 2019

Zde se můžete podívat, kam se Proglas v tomto roce chystá a co ho čeká.

POMOZTE DOPLATIT Svatomartinské varhany v Třebíči

Trebic varhany

Splacení už funkčních nových varhan můžete podpořit koupí
adopčního certifikátu