Letní Dopoledne s Proglasem

Letní Dopoledne s Proglasem
1. července 2021 Aktuality z Proglasu Autor: Sabina Hauserová

Vypravte se s redaktory pořadu Dopoledne s Proglasem po zajímavých místech České republiky. Budeme pro vás vysílat z muzeí, hradů, klášterů i skanzenů, navštívíme knihovny, sympózia nebo třeba záchrannou stanici zvířat. Připravena je také velká letní soutěž. Na prázdninové výlety se můžete vydat od pondělí do čtvrtka od 9.00.

Léto a prázdniny, čas na odpočinek a cestování, čas pro rodinu, zážitky a dobrodružství. Letošní červenec a srpen mnozí z nás zůstanou doma a případné cesty do zahraničí odloží na vhodnější čas. A pomyslné „doma“ bude také objevovat pořad Dopoledne s Proglasem.  O letních prázdninách se náš vysílací tým vydá do terénu. Vždy od pondělí do čtvrtka nás můžete v červenci a v srpnu poslouchat premiérově z míst, kam zavítáme s naší rozhlasovou technikou. Budeme vysílat z muzeí, skanzenů, zavítáme do klášterů a institucí, které jsou součástí naší historie.

V čase od pondělí do čtvrtka vždy od deváté dopolední nás čekají hosté na zajímavých místech. Úterky budou patřit P. Janu Krbcovi, který se vydá na rozhlasovou pouť po českých a moravských klášterech. Spolu s ním otevřeme pomyslnou bránu duchovních center v Praze na Břevnově, zamíříme mimo jiné i mezi trapistky do Poličan a nevynecháme ani prostředí Karmelu v Kostelním Vydří. Páteční dopoledne věnujeme reprízám rozhovorů s osobnostmi, které Vás v uplynulých měsících zaujaly.

V nejbližších dnech se s mikrofonem vydáme i na Karlštejn, čekají nás v Národním muzeu, ve skanzenu v Přerově nad Labem nebo v záchranné stanici pro zvířata. Objevíme i prostředí valašské sušárny na ovoce, kterou její majitelé uvedli znova do života a zamíříme mezi historická vozidla Vozovny ve Střešovicích. Léto na Proglasu můžete strávit ve společnosti redaktorů Jana Krbce, Kateřiny Rózsové, Marcely Kopecké, Ráchel Veselé a Pavla Smolka.

Plakát_Dopoledne s Proglasem_2021_červenec

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group