Kniha Hádej, kdo se vrátil

Kniha Hádej, kdo se vrátil
17. října 2018 Aktuality z Proglasu Autor: Sabina Hauserová

Hádej, kdo se vrátil je nová kniha moderátora Proglasu Radka Habáně, kterou by chtěl potěšit především milovníky romantické literatury. Podpořit ji můžete i vy!

Román vznikl na motivy podobenství o marnotratném synovi. Radka velmi zajímalo, co se dělo dál, když ztraceného syna láskyplně přijal jeho otec, zatímco bratr mu nedokázal odpustit. Zajímavostí je jistě fakt, že v knize Hádej, kdo se vrátil má marnotratný syn místo bratra sestru, ale stejně neústupnou, a že se děj odehrává v současnosti.

Pokud jste zvědaví, jakým směrem se jejich životní příběhy ubírali, neváhejte a knihu si objednejte už nyní. Získáte ji mezi prvními i s věnováním autora. Pomůžete tak zároveň jejímu vzniku. Z nabídky si můžete vybrat nejenom samotnou knihu, ale dokonce i setkání s autorem!

Kniha se bude líbit nejenom dívkám a ženám, ale díky svéráznému Radkovu humoru pobaví i leckterého drsného muže. Pokud nevíte co svým blízkým nadělit pod stromeček, tak toto je náš malý tip.

„Nemyslete si, hezké ženy to nemají vůbec jednoduché. Usilují o ně většinou arogantní boháči nebo darebáci. Upřímní, vtipní a chudí mladíci o ně nejeví zájem, protože si myslí, že jsou buď nedostupné, a nebo hloupé.“
„Možná jsem neřekl, že jsem přišel o veškerý svůj majetek a navzdory tomu mám ze života radost. Myslím to upřímně,“ odpověděl Jakub. Gábině cukl koutek. (z knihy Hádej, kdo se vrátil)