Jdeme Na dřeň už rok a půl. Podpořte nás v anketě Podcast roku!

Jdeme Na dřeň už rok a půl. Podpořte nás v anketě Podcast roku!
27. května 2021 Aktuality z Proglasu Autor: Sabina Hauserová

Jedinečné rozhovory s lidmi slavnými i neznámými, kteří mají díky svým zážitkům a životním zkušenostem mnoho co nabídnout mladé generaci, připravují redaktoři Na dřeň od listopadu roku 2019. Svým hlasem je teď můžete podpořit v celorepublikové soutěži.

Nebojí se ptát na intimní zážitky a pocity, snaží se hledat odpovědi tam, kde do té doby byly jen osaměle stojící otázky, mají chuť zajímat se o to, co pohledu médií a společnosti zůstává běžně skryto. Témata zážitků blízké smrti, homosexuality v církvi nebo partnerského života běžných i znevýhodněných párů – i to otevřeli ve svých rozhovorech redaktoři pořadu. Ptali se na slabosti slavných, těžkosti rodičovství, opojení slávou i potřebu pomáhat. Rozebrali problematiku šikany v církevních společenstvích, vzájemné vztahy mezi náboženstvími a církvemi, přinesli vyprávění o slabostech kněží i charismatických duchovních zážitcích.

Pořad Na dřeň i jeho autory teď můžete podpořit v internetové anketě Podcast roku, stačí pro něj hlasovat v kategorii Autorský podcast na webu www.podcastroku.cz

Děkujeme za podporu!

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group