Dny otevřených dveří v Proglasu

Dny otevřených dveří v Proglasu
28. června 2021 Aktuality z Proglasu Autor: Jan Janoška

Dny Otevřených Dveří
úterý odpoledne • čtvrtek dopoledne

Milí posluchači a podporovatelé Radia Proglas,
mnozí z vás jste nás pravidelně navštěvovali na staré adrese a využívali dnů otevřených dveří Proglasu. Rádi bychom v tomto pokračovali a seznámili vás s tím, co na nové adrese můžete očekávat.

Jak víte, stěhovali jsme se na přelomu letošního a loňského roku. Vysílání se našim technikům podařilo přesunout 12. ledna a moderátoři tak mohli v odpoledních hodinách poslat do éteru první slova z nového odbavení na Olomoucké 7.

To vše se dělo v době COVIDových opatření a bez vaší přítomnosti. Nyní přichází doba, kdy vám můžeme vše vynahradit a zvát vás na prohlídku nově vybudovaných prostor vysílacích, nahrávacích a hlavně vás pozvat do kaple Svatého Ducha. Někteří jste využili příležitosti a přišli za námi po poutní mši svaté v sobotu 15. května a nebo v pátek 28. května v rámci Noci kostelů.

Nyní vás zveme, zastavte se za námi v úterý odpoledne nebo ve čtvrtek dopoledne. Vyčleníme si pro vás tyto dva půldny a budeme se vám věnovat. Po prázdninách se budete moci přidat i k úternímu slavení mše svaté v 18 hodin.

Rozhodnete-li se přijet, napište nám prosím předem na adresu manazer@proglas.cz, nebo volejte na tel. číslo 543 217 241.

Těšíme se na Vás

Za spolupracovníky Radia Proglas
Honza Janoška, manažer

NyníKomorní hudba
Skladba: Duetto číslo 3 pro housle a fagot - Allegro con brio; Autor: Paganini Nicolo; Sóla: Eret Pavel - housle, Leblois Franck - fagot
02:00Oktáva
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písničky před svítáním
05:00Písně
05:57Myšlenka na den
06:00Písně

Proglas v novém

 

Regiony

Regiony

Partneři

Slyš.to
Tv Noe
Katolický týdeník
Partner
Charita ČR
Signály.cz
Česká tisková kancelář
Likvidace lepry
T-Mobile
Rádio Lumen
Víra.cz
PFM Group